رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری رقابت های ایده پردازی مهارتی در فارس

۲۲:۰۹ - ۲۰۱۸/۰۹/۰۴

برگزاری رقابت های ایده پردازی مهارتی در فارس

مرحله نهایی اولین استارت آپ(ایده پردازی راهگشا، تصمیم ساز و تجاری) مهارتی، با حضور ۳۹ تیم در هفته ملی مهارت به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار شد.

در پایان این رقابت ها ایده های تولید پارچه منحصر به فرد از تلفیق پارچه با گل خشک و مواد تزئینی به سرپرستی الهام دبیری از شهرستان جهرم، تولید ماده شوینده با مواد طبیعی برای شست و شوی دست تعمیر کاران به سرپرستی رضا پرچمی از شهرستان استهبان و تولید تابلو و مصنوعات تزئینی با تلفیق چرم، فرش، فرشینه و پارچه به سرپرستی مهروش عبدلی از شهرستان جهرم به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.
مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای فارس اعلام کرد: این دوره از مسابقات بر اساس فراخوان اولیه در شهرستان های استان و با حضور ۱۹۹ تیم ایده پرداز آغاز شد و در فرآیندهای اولیه داوری که توسط مربیان ارشد و خبرگان مهارتی صورت پذیرفت، در نهایت ۳۹ تیم به مرحله نهایی راه یافتند. 
حشمت کوشکی با بیان اینکه مسابقات استارتاپ به عنوان شیوه ای جدید برای ارزیابی ایده های گروهی به شمار می آید، گفت: که این ایده ها باید از ویژگی هایی همچون پرکردن یک خلأ خاص در خوشه های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی برخوردار باشند.
وی همچنین رقابتی بودن در بازار، قیمت تمام شده ارزان، ایجاد فرصت کارآفرینی و سرعت در فرایند تولید تا عرضه را نیز از دیگر ویژگی های این ایده ها خواند.
این مسابقات از یکم تا هفتم مردادماه و به مناسبت هفته ملی مهارت در شیراز برگزار شد. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.