رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۱۳ بازیکن از فارس در تیم های مختلف ملی حضور دارند

۱۸:۰۵ - ۲۰۱۸/۰۵/۱۳
دبیر هیات فوتبال فارس :

۱۳ بازیکن از فارس در تیم های مختلف ملی حضور دارند

دبیر هیات فوتبال فارس گفت : از ۱۵ بازیکن دعوت شده به تیم ملی هم اینک ۱۳ بازیکن به عضویت تیم های ملی در سطح پایه ها درآمدند که این امر نشان دهنده کار اصولی بر روی پایه های فوتبال در فارس است.

به گزارش صبح شیراز , کوروش امامی فر یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود : عملکرد کمیته استعداد یابی هیات فوتبال فارس در رده پایه ها نسبت به دوره گذشته هیات، قابل قیاس نیست چرا که در آن زمان حتی یک بازیکن هم به اردوی تیم ملی دعوت نشد.
وی اضافه کرد: دانیال شریفی، محمدرضا فرزانیان، سید ناصر رفیعی ، مهدی امانی ، جواد سجادیان، رضا میراحمدی و علیرضا شریفی به عضویت تیم ملی زیر ۱۲ سال که خود را برای انجام بازیهای آسیایی در سال ۲۰۱۸ آماده می کند، در آمدند.
امامی فر ادامه داد: همچنین در تیم ملی زیر ۱۳ سال سه بازیکن از فارس به نام های کیانوش اسداللهی، کیانوش مدداللهی و امیر حسین فرقانی نژاد به اردوی تیم ملی دعوت شدند که در نهایت فرقانی نژاد ملی پوش شد.
مدیر عامل سابق برق شیراز ادامه داد : سبحان نادری، علی اکبر رنجبر و علیرضا مهری پور در رده زیر ۱۴سال و آریا برزگر هم در رده سنی زیر ۱۶ سال عضو تیم ملی هستند. 
امامی فر بیان کرد: محمد پاپی، علیرضا طاهری از تیم فجر سپاسی و فرزان دانا هم از تیم برق جدید شیراز به تیم ملی امید ایران برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ ژاپن دعوت شده اند.
وی در خصوص اینکه گفته می شود کار انتقال تیم برق جدید شیراز به تیم قشقایی این شهر در هیات فوتبال فارس به ثبت رسیده است، گفت: این انتقال هنوز در هیات فوتبال به ثبت نرسیده و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد هیچ گونه رسمیتی ندارد.
 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.