رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کمپ‌های تولید فیلم جشنواره بین المللی فیلم کوتاه در شیراز آغاز می‌شود

۱۸:۰۵ - ۲۰۱۸/۰۵/۱۳

کمپ‌های تولید فیلم جشنواره بین المللی فیلم کوتاه در شیراز آغاز می‌شود

مدیر اجرایی و عضو شورای برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس گفت: نخستین کمپ‌های تولید فیلم این جشنواره به زودی فعالیت خود را با محوریت جاذبه‌های استان فارس آغاز می‌کند.

سید امین پرس امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این کمپ تولید فیلم با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس ، موسسه فرهنگی هنری طلوع هنر پارس ، مرکز رسانه و هنر شهید هاشم‌نژاد در شیراز برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در تولیدات کمپ‌های  فیلمسازی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس تلاش می‌شود تا از موضوعات مرتبط با استان فارس از قبیل جاذبه‌های گردشگری و طبیعت زیبای استان و شخصیت‌های مطرح علمی و ادبی استان برای تولید فیلم‌های مستند استفاده شود.

مدیر اجرایی و عضو شورای برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس بیان کرد: همچنین از توانمندی هنرمندان و بازیگران تئاتر استان فارس برای همکاری و بازی در تولیدات فیلم‌های داستانی جشنواره بین‌المللی طلوع پارس با هماهنگی انجمن هنرهای نمایشی استان و خانه تئاتر، استفاده می‌شود.

پرس با اشاره به اینکه با توجه به تولید محور بودن جشنواره طلوع پارس امید آن داریم که شاهد ارتقاء سطح کیفی تولیدات فرهنگی هنری در زمینه فیلم کوتاه داستانی و مستند باشیم خاطرنشان کرد: همچنین از اساتید مطرح سینمای کشور استاد فرهاد توحیدی، استاد بهروز افخمی و استاد عباس بیاتی برایبرگزاری کارگاه های آموزش آنلاین و مشاوره تولید در این جشنواره استفاده می‌شود.

مدیر اجرایی و عضو شورای برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس گفت: امیدواریم مسئولان فرهنگی استان فارس نیز به تولیدات فرهنگی هنری استان توجه ویژه داشته و در این راه به جشنواره یاری رسانند.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر از جزییات کمپ تولید فیلم‌ها می‌توانند به نشانی اینترنتی  www.toloofilm.com  مراجعه کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.