رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تقابل برق فارس و ایران‎جوان بوشهر برای ثبات و بقا

۲۳:۰۴ - ۲۰۱۸/۰۴/۰۸

تقابل برق فارس و ایران‎جوان بوشهر برای ثبات و بقا

در هفته سی‌ و یکم لیگ دسته اول فوتبال تیم برق جدید فارس به مصاف ایرانجوان بوشهر می‌رود.

 در چارچوب هفته سی‌ و یکم لیگ دسته اول فوتبال ساعت ۱۶:۳۰ روز سه‌شنبه‌ ۲۱ فرودین‌ماه تیم برق جدید فارس در دیداری خانگی و در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف تیم ایران‌جوان بوشهر می‌رود. دیدار رفت این دو تیم یک بر یک به تساوی انجامید.

تیم آینده‌سازان برق جدید فارس که هفته گذشته مقابل تیم صدرنشین تن به شکست داد باید برای بالا بردن امتیازات خود از فرصت دیدار با تیم قعرنشین ایران‌جوان آن هم در دیدار خانگی بهترین بهره را ببرد. تیم ایران‌‌جوان بوشهر نیز برای بالا بردن امتیازات خود و فرار از منطقه سقوط به لیگ دو نیاز به کسب ۳ امتیاز کامل این دیدار دارد و از آنجا که هفته گذشته با برد مقابل حرف خود امیدهایش برای بقا در لیگ یک افزایش یافته است در این دیدار برای کسب ۳ امتیاز سرنوشت‌ساز نهایت تلاش خود را خواهد کرد.

تیم برق جدید فارس تا اینجای کار با ۹ برد، ۱۰ تساوی، ۱۱ باخت و کسب ۳۷ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند. این تیم در صورت برد در این دیدار و با احتساب عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا در همین رده یازدهم باقی خواهد ماند.

در مقابل تیم قعرنشین ایرانجوان بوشهر قرار دارد که با ۷ برد، ۷ تساوی، ۱۶شکست و کسب ۲۸ امتیاز در رده شانزدهم جدول ۱۸ تیمی قرار دارد، این تیم در صورت برد در این دیدار و در ضورت عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا با بک پله صعود به رده پانزدهم جدول می‌رسد.

تیم برق جدید فارس در ۳۰ بازی گذشته خود ۲۴ گل زده و در مقابل ۳۰ گل دریافت کرده است. تیم ایران‌جوان بوشهر نیز در ۳۰ بازی گذشته ۲۸ گل زده و در مقابل ۴۵ گل دریافت کرده است و تفاضل گب منفی ۱۷ این تیم نشان‌دهنده خط حمله و خط دفاع ضعیف این تیم انتهای جدولی است.

در حال حاضر تیم‌های نفت مسجد سلیمان با ۶۰ امتیاز، خونه به خونه بابل با ۵۷ امتیاز و فجر شهید سپاسی با ۵۵ امتیاز در رده اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم‌های ایرانجوان بوشهر با ۲۸ امتیاز، صبای قم با ۱۲ امتیاز و راه‌آهن تهران با ۱۰ امتیاز سه تیم انتهای جدول هستند.

نتایج قبلی تیم برق جدید فارس

تیم برق جدید فارس در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل تیم ملوان بندرانزلی یک بر صفر مغلوب شد. در هفته دوم در دیداری خانگی مقابل راه‌آهن تهران قرار گرفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر بر این تیم غلبه کرد و در هفته سوم مقابل شهرداری ماهشهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

این تیم در هفته چهارم رقابت‌ها یک بر صفر از سد شهرداری تبریز گذشت. در هفته پنجم نیز با نتیجه یک بر صفر اکسین البرز را پشت سرگذاشت و در هفته ششم مقابل مس کرمان بدون گل به تساوی رسید.

نارنجی‌پوشان شیراز در هفته هفتم با نتیجه ۲ بر یک از سد صبای قم گذشتند. در هفته هشتم مقابل ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند و در هفته نهم مقابل تیم مدعی بادران تهران ۲ بر صفر پیروز شدند.

تیم برق جدید فارس در هفته دهم مقابل تیم نساجی به تساوی یک بر یک دست یافت. در هفته یازدهم مقابل تیم فجر شهید سپاسی با گلی که به اشتباه به دروازه خود وارد کرد بازی برده را یک بر یک به پایان بردند.

این تیم در هفته دوازدهم مقابل تیم مس رفسنجان ۲ بر یک پیروز شد. در هفته سیزدهم مقابل تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان به تساوی بدون گل رضایت داد. در هفته چهاردهم نیز مقابل تیم ایرانجوان بوشهر به تساوی یک بر یک رسید و در هفته پانزدهم مقابل آلومینیوم اراک یک بر صفر مغلوب شدند.

برقی‌ها در هفته شانزدهم مقابل گل‌گهر سیرجان ۲ بر یک پیروز شدند. در هفته هفدهم مقابل خونه به خونه بابل به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند. در هفته هجدهم مقابل تیم ملوان بندر انزلی به تساوی بدون گل دست یافتند. در هفته نوزدهم مقابل تیم راه‌آهن تهران بدون گل به تساوی رسیدند.

تیم برق جدید فارس در هفته بیستم مقابل تیم شهرداری ماهشهر با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شد. در هفته بیست و یکم مقابل شهرداری تبریز ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته بیست و دوم مقابل اکسین البرز یک بر صفر مغلوب شدند.

برقی‌ها در هفته بیست و سوم مقابل تیم مس کرمان یک بر صفر بازی را واگذار کردند. در هفته بیست و چهارم مقابل تیم صبای قم به تساوی یک بر یک دست یافتند. در هفته بیست و پنجم مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند و در هفته بیست و ششم مقابل تیم بادران تهران ۳ بر یک مغلوب شدند.

 تیم برق جدید فارس در هفته بیست و هفتم مقابل نساجی مازندران با یک گل بازی را واگذار کرد. در هفته بیست و هشتم مقابل تیم فجر شهید سپاسی ۲ بر صفر مغلوب شد. در هفته بیست و نهم مقابل مس رفسنجان یک به یک به تساوی دست یافت در هفته سی‌ام مقابل تیم نفت مسجد سلیمان ۳ بر صفر شکست خورد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.