رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر به فارس اختصاص یافت

۱۸:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۲۷
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر به فارس اختصاص یافت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به استان فارس برای اشتغال فراگیر تعلق گرفته است، گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان نیز برای اشتغال فراگیر به شهرستان‌های لارستان و لامرد در نظر گرفته شده است.

 علی ربیعی که امروز برای بهره‌برداری از درمانگاه تخصصی و همچنین بیمارستان ۶۴ تختخوابی تأمین اجتماعی به لارستان سفر کرده بود، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در موضوع اشتغال برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده‌ایم که بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به استان فارس برای اشتغال فراگیر تعلق گرفته است. 

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان نیز برای اشتغال فراگیر به شهرستان‌های لارستان و لامرد در نظر گرفته شده است، افزود: در مورد چگونه هزینه‌کرد این اعتبارات تمایل داریم تا ماه تیر یا شهریور پول اشتغال روستایی را به ثمر نشانده و هزینه کنیم. 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه پول اشتغال فراگیر نیز به سال ۹۷ انتقال داده شده و انتظار می‌رود تا شهریور ماه امسال تخصیص داده شود، تصریح کرد: در ارتباط با کشش اشتغال لارستان نیز بحث شده است. 

وی با بیان اینکه در بحث گردشگری ظرفیت‌های خالی در منطقه لارستان وجود دارد که از آن استفاده نشده است، افزود: در حوزه ارتباطات و کشت‌های گلخانه‌ای و همچنین صنایع دستی در شهرستان لارستان ظرفیت‌های مناسبی دیده می‌شود که در این مورد در کارگروه اشتغال لارستان باید بحث شود تا در یک مدت زمان مشخص این تسهیلات را به ثمر برسانیم. 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: امروز پروژه رفاهی درمانگاه تامین اجتماعی لارستان افتتاح شدکه به زودی به پلی کلینیک ارتقا پیدا می‌کند. 

وی کلنگ‌زنی احداث بیمارستانی ۶۴ تختخوابی تأمین اجتماعی را از دیگر اهداف سفر یک روزه خود به  لارستان برشمرد. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.