رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دورخیز فجر سپاسی برای رسیدن به صدر جدول

۱۸:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۲۷

دورخیز فجر سپاسی برای رسیدن به صدر جدول

تیم فجر شهید سپاسی در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف تیم ملوان بندر‌انزلی می‌رود.

در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور ساعت ۱۶ روز پنج‌‌شنبه ۹ فرودین‌ماه تیم فجر شهیدسپاسی در دیداری خارج از خانه به مصاف ملوان بندرانزلی می‌رود. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به نفع تیم فجر پایان یافت.

تیم فجر شهیدسپاسی در هفته گذشته با پیروزی مقابل تیم همشهری خود در یک قدمی صدر جدول قرار گرفته است و انگیزه زیادی برای برد در این دیدار دارد. تیم ملوان نیز در هفته گذشته در دیداری خارج از خانه موفق به کسب پیروزی شده و با روحیه مضاعف و پشتیبانی هواداران در صدد کسب ۳ امتیاز کامل این دیدار است و همین موضوع نیز جذابیت این دیدار را دو چندان خواهد کرد.

تیم فجر شهیدسپاسی در حال حاضر با صدر جدول ۲ امتیاز فاصله دارد در صورت برد در این دیدار و در صورت عدم نتیجه‌گیری نفت مسجد سلیمان مقابل مس کرمان به صدر جدول می‌رسد. تیم ملوان نیز در صورت برد در این دیدار و در صورت عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا به رده ششم جدول خواهد رسید.

فجری‌ها تا اینجای کار با ۱۵ برد، ۷ تساوی، ۶ باخت و کسب ۵۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارند. تیم ملوان بندرانزلی نیز تا اینجای کار با ۹ برد، ۱۵ تساوی، ۴ باخت و کسب ۴۲ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد.

تیم فجر شهید سپاسی در ۲۸ بازی گذشته ۳۷ گل زده و در مقابل ۱۸ گل دریافت کرده است. تیم فجر با ۱۸ گل خورده دومین خط دفاع مستحکم لیگ است. تیم ملوان بندر انزلی نیز تا اینجای کار ۳۱ گل زده و ۲۳ گل دریافت کرده است.

در حال حاضر تیم نفت مسجد سلیمان با ۵۴ امتیاز، فجر شهید سپاسی با ۵۲ امتیاز و خونه به خونه بابل با ۵۱ امتیاز در رده‌های اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم ایرانجوان بوشهر با ۲۵ امتیاز، صبای قم ۱۲ امتیاز و راه‌آهن تهران با ۱۰ امتیاز سه تیم انتهای جدول رقابت‌ها هستند.

نتایج قبلی تیم فجر

تیم فجر در هفته نخست رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال در دیداری خانگی مقابل بادران تهران قرار گرفت و با گلی که اکبر صغیری در دقیقه ۱۷ وارد دروازه فجر کرد نتیجه را به تیم بادران تهران واگذار کرد.

تیم فجر در هفته دوم در دیداری خارج از خانه مقابل ماشین‌سازی تبریز به میدان رفت و در روزی که قرعه شانس به نامش نبود با نتیجه ۳ بر یک از این تیم شکست خورد. تیم فجر در هفته سوم مقابل تیم مس رفسنجان یک بر صفر پیروز شد.

شاگردان کلانتری در هفته چهارم رقابت‌ها به مصاف نفت مسجد سلیمان رفتند و در نهایت این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به حریف واگذار کردند. تیم فجر در هفته پنجم تیم شگفتی‌ساز هفته بود و بازی یک بر صفر باخته مقابل خونه به خونه را در دقایق پایانی ۲ بر یک برد.

طلایی‌پوشان شیراز در هفته ششم مقابل ایران‌جوان بوشهر یک بر صفر پیروز شدند و در هفته هفتم مقابل تیم آلومینیوم اراک بدون گل به تساوی رسیدند. شاگردان کلانتری در هفته هشتم مقابل تیم گل‌گهر سیرجان ۲ بر یک تن به شکست دادند.

شاگردان کلانتری در هفته نهم مقابل شهرداری ماهشهر بدون گل به تساوی رسیدند. در هفته دهم مقابل راه‌آهن تهران یک بر صفر پیروز شدند و در هفته یازدهم مقابل تیم همشهری خود برق جدید فارس به تساوی بک بر یک رسیدند.

تیم فجر شهید سپاسی در هفته دوازدهم مقابل تیم ملوان ۲ بر یک پیروز شد. در هفته سیزدهم مقابل تیم اکسین البرز یک بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته چهاردهم مقابل تیم شهرداری تبریز ۳ بر یک پیروز شد. در هفته پانزدهم مقابل مس کرمان یک بر صفر پیروز شد.

شاگردان کلانتری در هفته شانزدهم مقابل تیم نساجی مازندران به تساوی بدون گل رضایت دادند. در هفته هفدهم مقابل تیم صبای قم یک بر صفر پیروز شدند. در هفته هجدهم مقابل تیم بادران تهران بدون گل به تساوی دست یافتند و در هفته نوزدهم مقابل ماشین‌سازی تبریز ۳ بر صفر پیروز شدند.

تیم فجر شهید سپاسی در هفته بیستم مقابل تیم مس رفسنجان ۲ بر یک مغلوب شد. در هفته بیست و یکم مقابل تیم نفت مسجد سلیمان یک بر صفر پیروز شد و در هفته بیست و دوم مقابل خونه به خونه بابل با نتیجه یک بر یک به تساوی دست یافت.

این تیم در هفته بیست و سوم مقابل تیم ایرانجوان بوشهر با تک گل شاهین مجیدی پیروز میدان شد. در هفته بیست و چهارم مقابل آلومینیوم اراک ۳ بر صفر پیروز شد و در هفته بیست و پنجم مقابل تیم گل‌گهر سیرجان یک به یک به تساوی دست یافت.

تیم فجر در هفته بیست و ششم مقابل تیم شهرداری ماهشهر ۲ بر یک به برتری رسید. در هفته بیست و هفتم مقابل راه‌آهن با نتیجه ۷ بر یک پیروز شد و در هفته بیست و هشتم مقابل تیم برق جدید فارس ۲ بر صفر به پیروزی دست یافت.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.