رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دیدار حساس همسایه‌ها در میانه جدول لیگ دسته اول فوتبال

۱۸:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۲۷

دیدار حساس همسایه‌ها در میانه جدول لیگ دسته اول فوتبال

در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال تیم برق جدید فارس به مصاف مس رفسنجان می‌رود.

در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال ساعت ۱۶ روز پنج‌شنبه‌ ۹ فرودین ماه دو تیم برق جدید فارس و مس رفسنجان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف یکدیگر می‌روند. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به نفه تیم برق پایان یافت.

تیم برق جدید فارس که هنوز نتوانسته به روزهای طلایی نیم‌فصل نخست بازگردد سعی دارد در دیدارهای باقی‌مانده با کسب نتایج مطلوببه عنوانی آبرومند دست یابد. تیم مس رفسنجان نیز شرایط مشابه تیم برق دارد و هر دو تیم به برد در این دیدار و دیدارهای باقی‌مانده نیاز دارند.

تیم برق جدید فارس تا اینجای کار با ۹ برد، ۹ تساوی، ۱۰ باخت و کسب ۳۶ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند. این تیم در صورت برد در این دیدار و با احتساب عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا در رده یازدهم باقی خواهد ماند.

در مقابل تیم مس رفسنجان قرار دارد که با ۹ برد، ۱۲ تساوی، ۷ شکست و کسب ۳۹ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد، این تیم در صورت برد در این دیدار و با احتساب عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا به رده نهم جدول می‌رسد.

تیم برق جدید فارس در ۲۸ بازی گذشته خود ۲۳ گل زده و در مقابل ۲۶ گل دریافت کرده است. تیم مس رفسنجان نیز در ۲۸ بازی گذشته ۲۵ گل زده و در مقابل ۲۳ گل دریافت کرده است.

در حال حاضر تیم‌های نفت مسجد سلیمان با ۵۴ امتیاز، فجر شهید سپاسی با ۵۲ امتیاز و خونه به خونه بابل با ۵۱ امتیاز در رده اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم‌های ایرانجوان بوشهر با ۲۵ امتیاز، صبای قم با ۱۲ امتیاز و راه‌آهن تهران با ۱۰ امتیاز سه تیم انتهای جدول هستند.

نتایج قبلی تیم برق جدید فارس

تیم برق جدید فارس در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل تیم ملوان بندرانزلی یک بر صفر مغلوب شد. در هفته دوم در دیداری خانگی مقابل راه‌آهن تهران قرار گرفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر بر این تیم غلبه کرد و در هفته سوم مقابل شهرداری ماهشهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

این تیم در هفته چهارم رقابت‌ها یک بر صفر از سد شهرداری تبریز گذشت. در هفته پنجم نیز با نتیجه یک بر صفر اکسین البرز را پشت سرگذاشت و در هفته ششم مقابل مس کرمان بدون گل به تساوی رسید.

نارنجی‌پوشان شیراز در هفته هفتم با نتیجه ۲ بر یک از سد صبای قم گذشتند. در هفته هشتم مقابل ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند و در هفته نهم مقابل تیم مدعی بادران تهران ۲ بر صفر پیروز شدند.

تیم برق جدید فارس در هفته دهم مقابل تیم نساجی به تساوی یک بر یک دست یافت. در هفته یازدهم مقابل تیم فجر شهید سپاسی با گلی که به اشتباه به دروازه خود وارد کرد بازی برده را یک بر یک به پایان بردند.

این تیم در هفته دوازدهم مقابل تیم مس رفسنجان ۲ بر یک پیروز شد. در هفته سیزدهم مقابل تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان به تساوی بدون گل رضایت داد. در هفته چهاردهم نیز مقابل تیم ایرانجوان بوشهر به تساوی یک بر یک رسید و در هفته پانزدهم مقابل آلومینیوم اراک یک بر صفر مغلوب شدند.

برقی‌ها در هفته شانزدهم مقابل گل‌گهر سیرجان ۲ بر یک پیروز شدند. در هفته هفدهم مقابل خونه به خونه بابل به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند. در هفته هجدهم مقابل تیم ملوان بندر انزلی به تساوی بدون گل دست یافتند. در هفته نوزدهم مقابل تیم راه‌آهن تهران بدون گل به تساوی رسیدند.

تیم برق جدید فارس در هفته بیستم مقابل تیم شهرداری ماهشهر با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شد. در هفته بیست و یکم مقابل شهرداری تبریز ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته بیست و دوم مقابل اکسین البرز یک بر صفر مغلوب شدند.

برقی‌ها در هفته بیست و سوم مقابل تیم مس کرمان یک بر صفر بازی را واگذار کردند. در هفته بیست و چهارم مقابل تیم صبای قم به تساوی یک بر یک دست یافتند. در هفته بیست و پنجم مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند و در هفته بیست و ششم مقابل تیم بادران تهران ۳ بر یک مغلوب شدند.

 تیم برق جدید فارس در هفته بیست و هفتم مقابل نساجی مازندران با یک گل بازی را واگذار کرد و در هفته بیست و هشتم مقابل تیم فجر شهید سپاسی ۲ بر صفر مغلوب شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.