رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ثبت بیش‌ترین تخلف رانندگی در محور "شیراز _ دشت ارژن"

۱۳:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۲۴

ثبت بیش‌ترین تخلف رانندگی در محور "شیراز _ دشت ارژن"

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس گفت: در روز گذشته تعداد تخلفات ثبت شده در استان فارس ۲ هزار و ۲۸۲ خودرو بوده که بیش‌ترین تخلف در محور «شیراز – دشت ارژن» ( کمربندی خان زنیان) ثبت شده است.

حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت: در روز گذشته تعداد تخلفات ثبت شده در استان فارس ۲ هزار و ۲۸۲ خودرو بوده که بیش‌ترین تخلف در محور «شیراز – دشت ارژن» ( کمربندی خان زنیان) ثبت شده است.

وی با بیان اینکه استان فارس با تردد ساعتی ۵۰۶ خودرو کماکان در رتبه پنجم در بین استان‌های کشور قرار دارد، گفت: بیشترین تردد به ترتیب در محورهای «مرودشت- شیراز»، «شیراز- مرودشت» و «شیراز- کازرون» اتفاق افتاده که در محور «مرودشت – شیراز» تردد در ساعت ۱۹ الی ۲۰ به ۲ هزار و ۴۴ خودرو رسیده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس با بیان اینکه از کل ترددهای انجام شده ۵ درصد متعلق به تردد خودروهای سنگین بوده‌است، عنوان کرد: متوسط سرعت خودروها ۸۵ کیلومتر بر ساعت بوده است.

وی افزود: در محورهای ورودی استان ۶۸ هزار و ۶۷۷ خودرو عبور کرده‌اند که پرتردد ترین ورودی مربوط به محور «شهرضا- آباده» بوده است و در محورهای خروجی استان نیز ۶۳ هزارو ۳۴۸ خودرو عبور کرده که محور «کازرون – بوشهر» پرترددترین محور خروجی بوده است.

احمدی خاطرنشان کرد: در محورهای ورودی و خروجی شیراز نیز بیش‌ترین تردد در ورودی ۴۹ هزار و ۶۵ خودرو بوده در محور «مرودشت – شیراز» بوده و بیشترین تردد خروجی هم در محور «مرودشت – شیراز» با تردد ۴۰ هزار و ۲۱ خودرو اتفاق افتاده اس.  

وی بیان کرد: بیش‌ترین پلاک‌های غیر‌بومی به ترتیب مربوط به استان‌های هرمزگان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و کرمان هستند که مجموع کل خودروهای غیر بومی ترددکننده در استان ۲۵۵ هزارو ۴۷۴ خودرو بوده است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.