رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دعوت از ورزشکار لارستانی به اردوی تیم ملی

۲۳:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۲۲

دعوت از ورزشکار لارستانی به اردوی تیم ملی

محمدرضا عسکرپور ورزشکار لارستانی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

نائب رئیس هیأت کشتی لارستان گفت: فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، ۳۰ آزادکار را به اردوی تیم ملی جوانان دعوت کرد که نام محمدرضا عسکرپور کشتی گیر شایسته لارستانی در میان آن‌ها دیده می‌شود.

هومن اکبری افزود: محمدرضا عسکرپور از لارستان تنها کشتی گیر فارسی است که پس از درخشش در پیکار‌های مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان، جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد.

وی با با بیان این که کشتی گیران جوان کشورمان خود را به منظور حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان آماده می‌کنند، افزود: اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران از روز هفتم فروردین ماه ۹۷ در خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می‌شود و تا نوزدهم فروردین ادامه خواهد داشت.

نائب رئیس هیأت کشتی شهرستان لارستان با بیان اینکه این کشتی گیر لارستانی در وزن ۶۵ کیلوگرم به اردوی تیم ملی دعوت شده است و در نخستین دوره رده سنی جوانان موفق ظاهر شد، افزود: تقی اکبرنژاد به عنوان سرمربی در این اردو حضور دارد و اسماعیل پلویی سرپرست کشتی گیران ملی پوش جوان کشورمان است.

عسکرپور چندین مدال رنگارنگ از رقابت‌های قهرمانی کشور کشتی آزاد و ساحلی را در کارنامه خود دارد و در اردو‌های مختلف تیم ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان حضور داشته است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.