رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فجر با فاصله دو امتیازی پشت سر صدرنشین قرار گرفت

۲۳:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۱۹

فجر با فاصله دو امتیازی پشت سر صدرنشین قرار گرفت

تیم فجر شهید سپاسی در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ دسته اول مقابل تیم همشهری خود برق جدید فارس به پیروزی دست یافت.

در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال تیم فجر شهید سپاسی و تیم برق  جدید فارس در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف هم رفتند. دیدار این دو تیم با نتیجه ۲ بر صفر به نفع فجر پایان یافت.

نیمه نخست این دیدار با وجود اینکه تیم فجر شهید سپاسی چندین موقعیت گل داشت اما بدون گل پایان یافت، اما در همان ابتدای نیمه دوم  تیم فجر شهید سپاسی  توسط حسین کریمی به گل نخست دست یافت.

نتیجه یک بر صفر تا دقیقه پایانی پا بر جا بود که بار دیگر حسین کریمی در دقیقه ۹۰ موفق به گلزنی شد تا این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به نفع تیم فجر شهید سپاسی پایان یابد.

شاگردان کلانتری با این برد ۵۲ امتیازی شدند و در فاصله ۲ امتیازی با تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان قرار گرفتند و موقتا در رده دوم جدول ایستادند. تیم برق نیز با همان ۳۶ امتیاز همچنان در رده یازدهم جدول قرار دارد.

در حال حاضر تیم نفت مسجد سلیمان با ۵۴ امتیاز در رده نخست، تیم فجر شهید سپاسی با ۵۲ امتیاز در رده دوم و تیم خونه به خونه بابل با یک بازی کمتر و با ۵۰ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. باید دید که نتیجه دیدار تیم خونه به خونه با گل‌گهر سیرجان در روز دوشنبه ۲۸ اسفندماه چگونه رقم می‌خورد تا تکلیف تیم دوم جدول در پایان رقابت‌های هفته بیست و هشتم به صورت قطعی مشخص شود.

 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.