رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جاده شیراز_ مرودشت پرترددترین محور فارس

۲۲:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۱۹

جاده شیراز_ مرودشت پرترددترین محور فارس

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس گفت: پر تردد‌ترین محور استان فارس در روز گذشته محور مرودشت- شیراز بوده که اوج تردد آن در ساعت ۹ تا ۱۰ صبح بوده است.

حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز با بیان اینکه روز یکشنبه ۲۷ اسفندماه پر تردد‌ترین محور استان فارس همانند سال گذشته محور «مرودشت- شیراز» بوده که اوج تردد آن در ساعت ۹ تا ۱۰ صبح با ثبت ۲ هزار و ۸۳۷ تردد بوده است اظهار داشت: متوسط سرعت در کل محورهای مواصلاتی استان نیز ۸۶ کیلومتر بر ساعت  بوده است.

وی با بیان اینکه استان فارس در روز گذشته پس از تهران، مازندران، البرز و گیلان  رتبه پنجم در تردد خودرو را به خود اختصاص داده است، عنوان کرد:  متوسط تردد ساعتی در روز یکشنبه ۲۷ اسفندماه  ۴۵۱ خودرو بوده و نسبت به روز قبل ۵۰ خودرو در ساعت افزایش داشته که نشان‌دهنده افزایش ورود مسافران نوروزی به استان فارس است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس افزود: در ایستگاه‌های ورود و خروج استان بیش‌ترین تردد در محور «شهرضا- آباده» و پس از آن محور «گچساران – نورآباد» در ورودی و محور «نورآباد – گچساران» و «کازرون _ بوشهر» بیش‌ترین خروجی استان را دارا بوده است.

وی عنوان کرد: بیشترین پلاک خودرو غیربومی تردد‌کننده در فارس به ترتیب مربوط به استان‌های «کهگیلویه و بویراحمد»، «هرمزگان»، «مازندران»، «بوشهر» و «تهران» بوده است.

احمدی بیان کرد: تخلفات ثبت شده در استان در ۲۴ ساعت گذشته ۲ هزار و ۶۳۷ خودرو بوده که ۰.۲ درصد از کل خودرو‌های عبوری سرعت غیرمجاز داشته‌اند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.