رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مسئولان بیش از سرمایه گذاران مشتاق کارآفرینی باشند

۲۳:۰۲ - ۲۰۱۸/۰۲/۱۷
استاندار فارس در دیدار با فعالان اقتصادی داراب :

مسئولان بیش از سرمایه گذاران مشتاق کارآفرینی باشند

استاندار فارس گفت:سرمایه گذاران و کارآفرینان باید احساس کنند ما مسئولان در کنار آنها قرار داریم و بیش از آنها مشتاق تحقق کارآفرینی هستیم.

به گزارش صبح شیراز ، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار با فعالان اقتصادی شهرستان داراب با بیان اینکه شهرستان داراب قابلیت ها و ظرفیت های بیشماری دارد و این توانمندی ها کمتر مورد توجه قرار گرفته است، افزود: همه تلاش و همت مسئولان و متولیان امر باید در راستای رفع موانع موجود بر سر راه شکوفایی این قابلیت ها باشد.

مهندس تبادار با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور ایجاد اشتغال و کارآفرینی امری ضروری و مورد تاکید سران نظام جمهوری اسلامی است، سرمایه گذاری بخش خصوصی را یکی ار مهمترین راه های دستیابی به اشتغال دانست و خاطر نشان کرد: زمانی که فردی به عنوان سرمایه گذار قصد ایجاد شغل را دارد همه مسئولان دستگاه های اجرایی موظف هستند با نگاهی بسیط و ذهنی آگاه زمینه ها را بر اساس قانون برای سرمایه گذاران و کارآفرینان فراهم کنند.

استاندار فارس تاکید کرد: سرمایه گذاران و کارآفرینان باید احساس کنند ما مسئولان در کنار آنها قرار داریم و بیش از آنها مشتاق تحقق کارآفرینی هستیم.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با بیان اینکه مردم ایران همواره در همه شرایط حساس دلسوز نظام و پایبند به خون شهدا هستند، از همه مسئولان خواست جوابگویی به مردم را در اولویت کار خود قرار داده و در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی مسائل آنها باشند.

وی در پایان نیز با قدردانی از خیران نیک اندیش شهرستان داراب که در زمینه های مختلف خدمات ارزنده و خدا پسندانه ای را بنا نهاده اند، تاکید کرد: مسئولان دستگاه های اجرایی باید تسهیلات بیشتری برای خیران در نظر بگیرند و در راه اندازی و تسریع امور آنها بیش از پیش تلاش کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.