رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فاتح صنعت شیراز در میان قهرمانان صنعت ایران

۲۳:۰۲ - ۲۰۱۸/۰۲/۱۷

فاتح صنعت شیراز در میان قهرمانان صنعت ایران

گروه فاتح صنعت یکی از مجموعه های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شیراز به عنوان قهرمان صنعت ایران انتخاب شد.

در سیزدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، قائم مقام وزیر کشور، معاون وزیر ورزش و جوانان، جمعی از مدیران و صاحبان برندهای ارزشمند ایرانی و همچنین تولیدکنندگان موفق حوزه صنعت در محل مرکز همایش های صدا و سیما در تهران برگزار شد از گروه فاتح صنعت به عنوان یکی از قهرمانان صنعت ایران تجلیل شد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: این مجموعه صنعتی در حال حاضر بزرگترین واحد صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان استان است که توانسته علاوه بر اشتغال زایی مناسب ،نقش مهمی نیز در جلوگیری از خروج سالانه میلیون ها دلار ارز از کشور و صرفه جویی ارزی ایفا کند.
احد فتوحی توجه مدیران این مجموعه صنعتی به ظرفیت های داخلی به ویژه توانمندی های موجود در استان در دو بخش تامین نیروی انسانی و نیزاستفاده از ظرفیت های سایر واحدهای صنعتی در تهیه و تامین کالا و تجهیزات را دو ویژگی مهم این گروه صنعتی اعلام کرد.
وی گفت:توجه به تولید محصولات و تجهیزات دانش بنیان و استفاده از جدیدترین و به روز ترین فناوری های روز دنیا در حوزه های مختلف طراحی و ساخت تجهیزات، ازمهمترین نقاط قوت این مجموعه صنعتی است.
فتوحی افزود: فعالیت های انجام شده در این مجموعه صنعتی در حوزه های طراحی و تولید و نصب و راه اندازی صنایع نفت،گاز و پتروشیمی مصداق بارز تحقق اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال است.
سید محمد علی فاطمی مدیر عامل گروه فاتح نیز گفت: این گروه دارای ۱۴ شرکت زیرمجموعه است که با بیش از پنج هزار نفر پرسنل همگی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می ‌کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.