رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جشن پیروزی انقلاب در ۷۶ نقطه فارس

۱۹:۰۲ - ۲۰۱۸/۰۲/۱۱

جشن پیروزی انقلاب در ۷۶ نقطه فارس

مردم انقلابی و ولایتمدار استان فارس همزمان با سراسر کشور در ۷۶ نقطه این استان پرشورتر از گذشته در راهپیمایی سی و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافتند و حماسه ای دیگر آفریدند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شیراز راس ساعت ۹:۳۰ و از سه مسیر فرعی آغاز شد که مسیر اول شامل میدان شهدا، خیابان کریم خان زند، میدان امام حسین (ع) و چهارراه ۱۵ خرداد، مسیر دوم میدان نمازی، خیابان کریم‌خان زند، زند غربی، میدان امام حسین(ع) و چهارراه ۱۵خرداد و مسیر سوم سه‌ راه احمدی، چهار‌راه پیروزی، خیابان لطفعلی‌خان زند و چهارراه ۱۵خرداد بود. 
راهپیمایان پس از گردهم آمدن در چهارراه ۱۵ خرداد، این مکان را به سمت خیابان انقلاب، میدان امام حسین(ع)، پل باغ صفا، بلوار آزادی و میدان آزادی(فلکه گاز) پیمودتد. 
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، اسماعیل تبادار استاندار فارس، آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع)، جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز همگام با مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شیراز حضور یافنند. 
مردم مومن و ولایتمدار استان فارس از پیر وجوان، کودک و نوجوان، زن و مرد، خانواده معظم شهدا و مسئولان با در دست داشتن نوشته ها و پرچم مقدس جمهوری اسلامی عشق و ارادت خود را به نظام اسلامی نشان دادند و بار دیگر با حضور حماسی خود برگ زرینی بر افتخارات خود افزودند. 
مردم فارس با حضور حداکثری خود در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن و با سر دادن شعارهای انقلابی باردیگر بر حمایت از انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب تاکید کرده و با آرمان های امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند. 
جلوه حضور مردم استان فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بسیار پررنگ تر از سال های گذشته بود و اقشار مختلف مردم با فریادهای الله اکبر و شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی و خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است، سالروز پیروزی انقلاب را گرامی داشتند. 
در راهپیمایی ۲۲ بهمن در استان فارس اقشار مختلف مردم حضور داشتند و همه آمده اند تا بار دیگر همدلی و وحدت ایرانیان را به جهانیان نشان دهند. 
شرکت کنندگان در این راهپیمایی شعارهایی همچون «اصالت انقلاب، ز نور ایمان بُوَد، ضمانت انقلاب، راه شهیدان بُوَد»، «راه امام و شهدا زنده است،نهضت ما همیشه پاینده است»، «تداوم این نهضت، پیروی از امام است،دفاع از ولایت، این خواسته امام است»، «ضامن انقلاب ما، ولایت فقیه ما»، «خامنه‌ای خمینی دیگر است،ولایتش ولایت حیدر است»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم، آماده»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، سر دادند. 
از دیگر شعارهای راهپیمایان در استان فارس می توان به شعارهای «این سخن جاوید روح خداست، اُمُّ الفسادِ قرن ما آمریکاست»، «این گفته امام و رهبر ماست، شعار ما نبرد با آمریکاست»، «سازش ما با آمریکا مَحال است، این سند زنده استقلال است»، «بدعهدی آمریکا بر همه کس اعیان است، اعتماد به آمریکا اعتماد به شیطان است»، «این گفته امام و رهبر ماست،اسرائیل صهیونیست دشمن اصلی ماست» و «پیام قرآن ما، وحدت مسلمین است، حمایت از فلسطین، شعار مسلمین است» اشاره کرد. 
راهپیمایی کنندگان ۲۲ بهمن در استان فارس همچنین شعارهای «نابود می ‌شوند به لطف خدا، سعودی و صهیونیست و آمریکا»، «مرگ بر این وابستگان شیطان، وهابی و داعشی و طالبان»، «هیهات منا‌الذله مرام این امت است،نبرد با استکبار شعار این ملت است»، «فشار و زور و تهدید این منطق آمریکاست، تحریم و ظلم و ستم، سه حربه آمریکاست»، «نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست،نبرد با استکبار آرمان نَهضت ماست» و «انسجام و همدلی، پیروی از قرآن است، تفرقه و اختلاف، پیروی از شیطان است» سردادند. 
«تفرقه و اختلاف، سیاست دشمن است، عامل هر اختلاف، جیره خور دشمن است»، «امسال، سال عمل و اقدام است، در تولید و اشتغال، نیاز به یک قیام است»، «تحقق اوامر رهبری، اراده ملت است، مبارزه با فساد، این خواسته امت است»، «مگر بخواب ببینند دشمنان حرامی، برجام دیگری را در حوزه دفاعی»، «فتنه گران بدانند، ما از آنها بیزاریم، برای دفع فتنه، آماده و بیداریم» از دیگر شعارهایی بود که در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال سرداده شد. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.