رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توسعه ظرفیت های فرودگاهی فارس، اقتصاد استان را متحول می کند

۱۷:۰۲ - ۲۰۱۸/۰۲/۰۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس :

توسعه ظرفیت های فرودگاهی فارس، اقتصاد استان را متحول می کند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: قطعا توسعه و گسترش ظرفیت ها و امکانات فرودگاه های استان به ویژه فرودگاه بین المللی شیراز می تواند بر اقتصاد استان و شیراز تاثیر مثبت بگذارد و آن را متحول کند.

عنایت الله رحیمی، جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر همین اساس طی سال های گذشته توسعه و گسترش کمی و کیفی امکانات فرودگاه های استان به ویژه فرودگاه شیراز در دستور کار قرار گرفته و تاکنون اقدامات مثبتی نیز انجام شده است.
وی ادامه داد: یکی از این اقدامات، بحث توسعه فیزیکی و کیفی ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه شیراز بود که این کار انجام شده و هم اینک توسعه ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه در دستور کار قرار دارد.
او اظهار کرد: در کنار این بحث افزایش تعداد ایرلاین های سرویس دهنده در فرودگاه های استان نیز در دستور کار قرار دارد و با جدیت دنبال می شود.
رحیمی گفت: علاوه بر فرودگاه شیراز که تمام ایرلاین ها در آن مشغول خدمات رسانی به مسافران هستند، در سه فرودگاه جهرم، لامرد و لار نیز ایرلاین های جدیدی شروع به فعالیت و سرویس دهی کرده اند.
وی افزود: در فرودگاه جهرم که فعالیت آن اخیرا از سر گرفته شد هم اینک در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته شاهد انجام ۲ پرواز رفت و برگشت از این فرودگاه به مقصد تهران و بالعکس هستیم اما نیاز است که امکانات و تجهیزات این فرودگاه از جمله ترمینال پروازهای آن گسترش یابد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.