رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استان فارس بیش از دیگر نقاط کشور با بحران آب روبه‌رو است

۱۹:۰۱ - ۲۰۱۸/۰۱/۲۷
معاون اول رئیس جمهور در بدو ورود به شیراز :

استان فارس بیش از دیگر نقاط کشور با بحران آب روبه‌رو است

معاون اول رئیس جمهور گفت: استان فارس بیش از سایر مناطق کشور با این چالش دست و پنجه نرم می‌کند و تلاش می‌‌کنیم که موضوع آب در استان را مورد توجه جدی قرار دهیم.

به گزارش صبح شیراز ، اسحاق جهانگیری در بدو ورود به شیراز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم بزرگوار فارس مردمی مومن،‌ انقلابی و تاثیر گذار در تاریخ ایران هستند اظهار داشت: استان فارس برای ایران نقطه‌ای بسیار مهم و کانون اصلی تمدن و فرهنگ است و به عنوان مرکز مهم شیعه در منطقه در تاریخ انقلاب تاثیرگذار بوده است.

وی با بیان اینکه در این سفر در همایش سازمان‌های مردم نهاد جوانان شرکت می‌کند، گفت: جوان و جوانی دارای آثاری بسیار مهم در همه دنیا و ایران است و باید به مسائل جوانان بیش از پیش توجه شود زیرا جوانان محور اصلی تحول و توسعه هستند. 

جهانگیری با اشاره به مسئله خشکسالی در کشور گفت: استان فارس بیش از سایر مناطق کشور با این چالش دست و پنجه نرم می‌کند و تلاش خواهیم کرد موضوع آب در استان را مورد توجه جدی قرار دهیم.

وی با بیان اینکه پیش از این در جلسه شورای عالی آب و در حضور استاندار سابق فارس به اهمیت و کم و کیف این بحران آگاه بوده‌ام، افزود: تلاش خواهیم کرد تا در این سفر مسائل صنعتی، شهری و آب و کشاورزی را مورد مداقه قرار دهیم. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.