رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

صنعت فجر شیراز رده ششم جدول را حفظ کرد

۱۹:۰۱ - ۲۰۱۸/۰۱/۲۷

صنعت فجر شیراز رده ششم جدول را حفظ کرد

تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال بانوان ۵ بر صفر از سد تیم استقلال ساری گذشت.

در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال بانوان تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در دیداری خانگی مقابل استقلال ساری به میدان رفت. دیدار این دو تیم با نتیجه ۵ بر صفر به نفع تیم میزبان پایان یافت.

یلدا تاجیکی نژاد، الهام عسگری، الهام پاکدل، نیلوفر حسن پور زننده ۵ گل تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در این دیدار بودند. 

تیم پویندگان صنعت فجر شیراز با این برد ۲۶ امتیازی شد و در رده ششم جدول ایستاد. تیم استقلال ساری نیز همچنان با ۷ امتیاز در رده یازدهم جدول ۱۲ تیمی قرار دارد.

بانوان صنعت فجر شیراز تا اینجای کار با ۸ برد، ۲ مساوی و ۷ باخت موفق به کسب ۲۶ امتیاز شده‌اند. این تیم تاکنون ۵۰ گل به ثمر رسانده و در مقابل ۴۹ گل دریافت کرده است.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم دختران کویر کرمان با نتیجه ۷ بر ۲ تیم نفت نوین تهران را از پیش رو برداشت. پیام نور سیرجان و بانوان البرز زنجان به تساوی یک بر یک دست یافتند. پالایش نفت آبادان ۶ بر یک شهرداری رشت را پشت سر گذاشت. ملی حفاری اهواز در دیداری پر گل ۹ بر ۳ مس رفسنجان را شکست داد. دانشگاه آزاد تهران ۶ بر ۲ سیاه جامگان مشهد را مغلوب کرد.

در حال حاضر تیم پالایش نفت آبادان با ۴۹ امتیاز، شرکت ملی حفارس اهواز با ۴۶ امتیاز، دانشگاه آزاد تهران با ۴۵ امتیاز، سیاه جامگاه مشهد با ۳۰ امتیاز، دختران کویر کرمان با ۲۷ امتیاز و پویندگان صنعت فجر شیراز با ۲۶ امتیاز در رده‌های اول تا ششم جدول قرار دارند.

تیم‌های مس رفسنجان با ۲۲ امتیاز، شهرداری رشت با ۱۹ امتیاز، نفت نوین تهران با ۱۹ امتیاز، پیام نور سیرجان با ۱۰ امتیاز، استقلال ساری با ۷ امتیاز و البرز زنجان با یک امتیاز در رده‌های هفتم تا دوازدهم قرار دارند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.