رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بررسی مشکلات بیش از یک هزار واحد تولیدی فارس در کارگروه رفع موانع تولید

۱۹:۰۱ - ۲۰۱۸/۰۱/۱۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس خبر داد:

بررسی مشکلات بیش از یک هزار واحد تولیدی فارس در کارگروه رفع موانع تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، با اشاره به تشکیل ۱۷۶ جلسه کارگروه رفع موانع تولید در این استان گفت: در این نشست ها مسایل و مشکلات یک هزار و ۱۴۱ واحد تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش صبح شیراز یدالله رحمانی، یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مجموع تصمیم های این نشست ها به بیش از یک هزار و ۶۳۰مصوبه و رفع مشکل بیش از ۶۵۰ واحد تولیدی استان منجر شد.
وی ادامه داد: همچنین گزارش سیستم بانکی و دبیرخانه کارگروه رفع موانع تولید استان حاکی از آن است که تاکنون از محل ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده برای اجرای طرح رونق تولید در سال ۹۶در کشور، ۱۶۰ میلیارد تومان به ۱۱۴واحد تولیدی که طرح های آنها به تصویب رسیده پرداخت شده است.
او اظهار کرد: بیشتر این پرداخت ها به ترتیب توسط بانک های صنعت و معدن، ملی و کشاورزی استان انجام شده است.
وی گفت: تاکنون تقاضای ۸۸۷ واحد تولیدی استان از مجموع یک هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند به تصویب کمیته های کارشناسی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیده و برای اخذ یک هزار و ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات به سیستم بانکی معرفی شده اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس افزود: مقرر شده امسال از محل ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش بینی شده، مشکلات سرمایه در گردش ۱۰ هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط رفع شود و سرمایه ثابت ۶ هزار واحد تولیدی نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶۰ درصد و سرمایه بازسازی و نوسازی پنج هزار واحد تولیدی نیز تامین شود.
رحمانی ادامه داد: سال ۹۵ نیز در فارس ۶۶۳میلیارد تومان تسهیلات از محل ۱۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش بینی شده برای کل کشور به ۴۸۲ طرح تولیدی و صنعتی این استان پرداخت و همچنین ۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز مستقیما توسط بانک ها پرداخت شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.