رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برخی سعی کردند چوب لای چرخ باشگاه بگذارند

۱۹:۰۱ - ۲۰۱۸/۰۱/۱۴
مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی:

برخی سعی کردند چوب لای چرخ باشگاه بگذارند

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز گفت: برخی سعی کردند با شکایت در فدراسیون فوتبال، چوب لای چرخ تیم بگذارند.

به گزارش صبح شیراز به نقل از ایرنا ،‌ رسول فلاح عصر شنبه درگفت وگو با خبرنگاران افزود: از گذشته حدود ۱۴ میلیارد ریال بدهی روی دست باشگاه گذاشته شده و جای تعجب اینکه هم اینک که تیم به آرامش رسیده طلبکاران به کمیته انضباطی فدراسیون شکایت کردند.
وی اضافه کرد: بهتر بود قبل از اینکه بخواهند به فدراسیون شکایت کنند ما را در جریان بدهی ها می گذاشتند تا آبروی این باشگاه ۳۷ ساله حفظ شود.
فلاح ادامه داد: قرارداد هایی در گذشته با برخی از بازیکنان تیم بسته بودند که در حد این باشگاه نبودند و ای کاش به تعهدات خود عمل می کردند تا هم اینک ما پاسخگوی بدهی ها نباشیم.
مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز همچنین از شورای اسلامی دوره چهارم شیراز انتقاد کرد و گفت: شورای قبلی مصوبه ای را به تصویب رساند که به تیم فجر کمک شود که این امر محقق نشد و تنها از بودجه مصوب که حدود ۳۰۰ میلیون تومان بود مبلغ ۱۰ میلیون تومان پرداخت شد که این مبلغ هزینه یک سفر هم نمی شود.
وی افزود: این درست نیست که زمان انتخابات وعده بدهند و بعد که انتخاب شدند حتی جواب تلفن ما را ندهند.
فلاح اظهار کرد: ساختار فوتبال ایران به هیچ عنوان حرفه ای نیست و اکثر تیم های از دولت ارتزاق می کنندو بخش خصوصی نتوانسته در این فوتبال نا پاک موفق شود .
مدیرعامل با شگاه فجر در بخش دیگری از سخنان خود افزود: تیمی را در ابتدای فصل در اختیار گرفتیم که درلیگ گذشته درحال سقوط بود و هم اینک در پایان نیم فصل با حمایت سپاه توانسته ایم در زمره مدعیان باشیم .
فلاح افزود : مردم فارس، بحق انتظاردارند تا این استان یک تیم در لیگ برتر داشته باشد و این امرهم اینک با مشکلات اقتصادی که وجود دارد میسر نیست و انتظار نداریم مسئولان تنها حمایت معنوی کنند.
وی گفت : با بدهی که روی دست باشگاه گذاشته شده در این فصل حدود پنج میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که این مبلغ با تیم هایی که در همین لیگ دسته اول بیش از ۱۰ میلیارد تومان بودجه دارند قابل قیاس نیست و ما در یک جنگ نابرابر به مصاف حریفان خود می رویم .
در این نشست، سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم گفت: با وجود مشکلات مالی این تیم در نیم فصل اول رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور، اردوی آمادگی خوبی برگزار کردیم و برای اینکه مدعی باشیم باید تیم را در خط حمله و دفاع تقویت می کردیم که در خط دفاع بازیکن مورد نظر را گرفتیم اما در خط حمله ضعف داریم و به دلیل اینکه پول نداریم نتوانستیم بازیکن مورد نیاز که گلزن و با تجربه باشد را به خدمت بگیریم .
علی اصغر کلانتری درباره بازی روز یکشنبه (۲۴ دیماه جاری) تیمش برابر تیم ماشین سازی تبریز در شیراز برگزار می شود گفت : بازی سختی برابر این تیم قدیمی داریم و از اینکه حریف در رده چهاردهم جدول قراردارد ، نمی توان به عنوان یک تیم دست و پا بسته به آن نگاه کرد .
وی گفت: دور برگشت لیگ ، بازیها به مراتب سخت تراست و تیم هایی که در حال سقوط و یا صعود هستند به راحتی امتیاز نمی دهند وتا پایان فصل معلوم نیست چه تیمی قهرمان و یا چه تیمی سقوط می کند .
تیم فجرشهید سپاسی شیراز در لیگ برتر دوره سیزدهم به دسته اول سقوط کرد و حدود پنج سال است هواداران شیرازی در انتظار بازگشت این تیم به لیگ برتر هستند .
تیم فجر هم اینک پس از انجام ۱۸ بازی با ۲۹ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد .
این تیم در هفته نوزدهم یکشنبه (فردا) در ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز میزبان تیم ماشین سازی که در رده چهاردهم قرار دارد، است .
همچنین تیم برق جدید شیراز دیگر نماینده فارس در دسته اول که هم اینک با ۳۱ امتیاز در رده چهارم قرار دارد درهفته نوزدهم روز یکشنبه در تهران میهمان تیم راه انتهای جدولی است.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر فصل ۹۷ را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.