رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پيام تشكر و قدراني جمعيت زنان مسلمان نوانديش منطقه فارس و ستاد برگزاري همايش ملي " حقوق زن ، حقوق بشر"

۱۷:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۱۷

پيام تشكر و قدراني جمعيت زنان مسلمان نوانديش منطقه فارس و ستاد برگزاري همايش ملي " حقوق زن ، حقوق بشر"

اينكه اعضاي كار آزموده ، با انگيزه و مخلص جمعيت زنان مسلمان نوانديش فارس تمام توان خود را بكار بست تا صداي زنان توانمند كشور را به گوش مسئولين و متوليان امر برساند، ديگر اينكه ١٠٠٠ نفر از زنان كه از ورزيدگي فكري و مهارتي لازم برخوردار بودند از سراسر كشور با حضور خود در اين همايش همبستگي خود را به نمايش گذاشتند.

به گزارش صبح شیراز متن این پیام تشکر به شرح زیر می باشد : 

بنام قادر متعال
 لحظه هاي پر شكوه همايش ملي " حقوق زن ، حقوق بشر " در شيراز  بپايان رسيد اما از خود دو پيام  جدي بيادگار گذاشت ،
 اينكه اعضاي كار آزموده ، با انگيزه و مخلص جمعيت زنان مسلمان نوانديش فارس تمام توان خود را بكار بست تا صداي زنان توانمند كشور را به گوش مسئولين و متوليان امر  برساند،
ديگر اينكه  ١٠٠٠ نفر از زنان كه از ورزيدگي فكري و مهارتي لازم برخوردار بودند از سراسر كشور با حضور خود در اين همايش همبستگي خود را به نمايش گذاشتند.
اينها نشان  از آمادگي لازم زنان جامعه ايران براي حضور در ساختار اجرايي كلان كشور دارد که باید توسط متوليان امر جدی گرفته شود.

 از همين جا بر خود فرض ميدانيم از حضور كم نظير زنان فعال سياسي و اجتماعي و اقتصادي و علمي از اقصي نقاط كشور، بخصوص فارس و شيراز  سپاسگزاري نمائيم.
حضور دبيران احزاب ، نمايندگان نهادهاي مدني و مسئولين را ارج نهاده و همراهي دانشگاه شيراز، اداره كل فرهنگ و ارشاد و كانون وكلا فارس را در برگزاري همايش پاس ميداريم . 
همچنین از  فرمانداري شيراز و دستگاههاي امنيتي خصوصا  نيروي انتظامي كه  در برقراري نظم و آرامش همايش ، ما را ياري نمودند ، سپاسگزاري می نمائيم  .

از كليه احزاب و شخصيت ها و نهادهاي مدني كه با پيام هاي خود بخاطر برگزاري موفق اين همايش ما را مورد تفقد قرار دادند ، تشكر می نمائيم.

جمعيت زنان مسلمان نوانديش فارس
                           و 
            ستاد برگزاري همايش

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.