رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برای سال ۹۶ ایجاد حدود ۳۴ هزار فرصت شغلی را در استان فارس متعهد شدیم که تا کنون ۲۳ هزار فرصت شغلی آن ایجاد شده است

۱۲:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۱۶
استاندار فارس :

برای سال ۹۶ ایجاد حدود ۳۴ هزار فرصت شغلی را در استان فارس متعهد شدیم که تا کنون ۲۳ هزار فرصت شغلی آن ایجاد شده است

استاندار فارس، با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی دولت برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی گفت: فارس از استان های پیشرو در فراهم کردن طرح ها و اجرای طرح های اشتغالزایی است.

به گزارش صبح شیراز به نقل از ایرنا اسماعیل تبادار، عصر پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان فیروزآباد که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، افزود: برای سال ۹۶ ایجاد حدود ۳۴ هزار فرصت شغلی را در استان فارس متعهد شدیم که تا کنون ۲۳ هزار فرصت شغلی آن ایجاد شده و تا پایان سال فراتر از تعهد خود عمل خواهیم کرد.
وی ادامه داد: همچنین در سال ۹۵ به میزان یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار جذب سرمایه گذاری خارجی داشتیم که بنا داریم امسال این رقم را به ۲ میلیارد دلار برسانیم.
استاندار فارس از مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران خواست که فراهم کردن زمینه های سرمایه گذاری داخلی و خارجی را در دستور کار داشته باشند.
تبادار، با اشاره به بازدید امروز (پنجشنبه) وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سد هایقر فیروزآباد، گفت: این سد یکی از ظرفیت های بسیار مناسب برای این شهرستان است و تاکنون برای ساخت آن ۱۵۰میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و برای اجرای شبکه و خط انتقال هم بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر باید هزینه شود.
وی، در مورد واحد تولیدی کربنات سدیم این شهرستان هم بیان داشت: برای اجرای این واحد نیز سرمایه گذار تاکنون نزدیک به ۲۸۰ میلیارد تومان آورده داشته و نزدیک به ۲ میلیون دلار هم تسهیلات دریافت کرده است.
او افزود: ظرفیت تولید این واحد سالانه ۶۰۰ هزار تن است و با بهره برداری از آن یک هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
استاندار فارس همچنین از فرماندار فیروزآباد خواست که عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان که کلنگ آن امروز (پنجشنبه) توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زمین زده شد، به سرعت آغاز شود.
شهرستان فیروزآباد در فاصله ۹۲ کیلومتری جنوب غرب شیراز قرار دارد. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.