رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اصلاحات در این دانشگاه نباید تنها به یک شخص خلاصه شود / یک بار برای همیشه بحث ستاره دار کردن دانشجویان تمام شود

۰۰:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۱۲
دکتر پارسایی در علوم پزشکی شیراز :

اصلاحات در این دانشگاه نباید تنها به یک شخص خلاصه شود / یک بار برای همیشه بحث ستاره دار کردن دانشجویان تمام شود

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار اجرای حقوق شهروندی، اصول زمین مانده قانون اساسی نیاز به پیگیری رئیس جمهوری و مسئولان دارد.

به گزارش صبح شیراز به نقل از ایرنا بهرام پارسایی، عصر دوشنبه در نشستی با عنوان حقوق شهروندی، آزادی مدنی و آزادی بیان در دانشکده پزشکی شیراز به میزبانی انجمن اسلامی امید دانشجویان علوم پزشکی شیراز ، بیان داشت: قوانین روشن، دقیق و شفافی در زمینه حقوق شهروندی داریم اما متاسفانه در برخی موارد در اجرا عکس قوانین عمل می شود.
وی، حقوق شهروندی و حفظ کرامت انسانی را به لحاظ دینی دارای جایگاه ویژه ای دانست و گفت: دیدگاه ها و اقدامات رئیس جمهوری در مورد حقوق شهروندی امیدواری را در این زمینه در جامعه افزایش داده هرچند که مقاومت هایی در این خصوص وجود دارد.
پارسایی افزود: قوانین خوبی در زمینه رعایت حقوق شهروندی در قالب فصل ۱۹ تا ۴۲ قانون اساسی کشور وجود دارد اما متاسفانه این قوانین آنگونه که باید اجرا نمی شود.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حقوق حاکمیت بر ملت در کشور ما مانند مالیات و موارد مشابه آن مو به مو اجرا می شود لیکن حقوق ملت بر حاکمیت بعضا مورد غفلت واقع می شود.
پارسایی، تشکیل اجتماعات را جزو اصول اصلی قانون اساسی دانست و بیان کرد: سال ۹۵ من را برای نشستی با دانشجویان دانشکده پزشکی شیراز به این دانشگاه دعوت کردند اما زمان شروع مراسم برخی افراد که تاریکی و جهل را دوست دارند برق سالن را قطع کردند، البته به کمک دانشجویان و نور شمع آن نشست در نهایت برگزار شد.
این نماینده مجلس، در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع ستاره دار کردن دانشجویان اشاره کرد و گفت: انتظار ما از دولت دوازدهم این است که یک بار برای همیشه بحث ستاره دار کردن دانشجویان تمام شود زیرا بر این باوریم که بار احزاب نباید تنها بر دوش دانشجویان باشد و فقط دانشجو هزینه سیاسی آن را پرداخت کند.

 

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی معتقد است که دانشجویان علوم پزشکی شیراز بعد از ۱۲ سال موفق به شکستن حصر این دانشگاه شده اند ،وی در پایان خطاب به ریاست جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: اصلاحات در این دانشگاه نباید تنها به یک شخص خلاصه شود و باید به مشکلاتی که هنوز در بخش هایی مثل حراست و گزینش علوم پزشکی وجود دارد رسیدگی شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.