رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بالان صنعت شیراز در پی حفظ جایگاه چهارم

۲۳:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۱۱

بالان صنعت شیراز در پی حفظ جایگاه چهارم

در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته اول فوتسال تیم «بالان صنعت شیراز» به مصاف «پیمان شاهرود» می‌رود.

در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته اول فوتسال کشور ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۳ آذر‌ماه تیم «بالان صنعت شیراز» که هفته گذشته توانسته با شکست اتحاد برنا ورامین خود را به رده چهارم جدول برساند مقابل تیم انتهای جدولی پیمان شاهرود به میدان می‌رود.

تیم بالان صنعت شیراز تا اینجای کار با ۲ برد، یک تساوی، ۳ باخت و کسب ۷ امتیاز در رده چهارم جدول قرار داد. تیم پیمان شاهرود نیز با ثبت یک برد، یک تساوی، ۴ باخت و کسب ۴ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.

تیم بالان صنعت در ۶ بازی گذشته ۲۱ گل زده و ۲۲ گل دریافت کرده است، در مقابل تیم پیمان شاهرود قرار دارد که در ۶ بازی گذشته ۱۰ گل زده و ۱۸ گل دریافت کرده است.

تیم بالان صنعت شیراز برای بالا بردن امتیاز و حفظ جایگاه چهارم نیاز به ۳ امتیاز کامل این دیدار دارد. دیدار با تیم انتهای جدولی فرصت مناسبی برای صنعتی‌های شیراز ایجاد می‌کند تا با برد پرگل تفاضل گل خود را بالا ببرند و جایگاه خود را در رتبه چهارم حفظ کنند.

تیم پیمان شاهرود نیز برای فرار از قعر جدول نیاز مبرم به این ۳ امتیاز دارد. تیم پیمان شاهرود در صورت برد در این دیدار در صورت عدم نتیجه گیری دیگر رقبا می‌تواند  به رده ششم جدول برسد.  

نتایج قبلی تیم بالان صنعت

تیم بالان صنعت شیراز در هفته نخست استراحت داشت، در هفته دوم مقابل شاهد تهران قرار گرفت و با نتیجه ۴ بر ۳ از این تیم شکست خورد و در هفته سوم مقابل تیم همشهری خود رامک شیراز با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز شد.

 این تیم در هفته چهارم مقابل تیم اهورا بهبهان ۵ بر یک مغلوب شد و در هفته پنجم در دیداری خانگی مقابل رعد پدافند مشهد به تساوی ۴ بر ۴ رضایت داد. در هفته ششم مقابل مبل کریمی البرز ۴ بر ۳ مغلوب شد و در هفته هفتم مقابل تیم اتحاد برنا ورامین ۵ بر ۲ پیروز شد.

تیم «رامک شیراز» دیگر نماینده شیراز در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال در هفته هشتم به مصاف تیم «مبل کریمی البرز» می‌رود.

رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال با حضور ۱۷ تیم و در قالب دو گروه برگزار می‌شود که تیم‌ بالان صنعت شیراز و رامک شیراز در گروه «ب» این رقابت‌ها قرار گرفته‌اند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.