رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طرح معرفی سوغات فارس و برند سازی آن گامی مهم در جهت توسعه و رونق گردشگری است

۱۷:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۱۰
معاون گردشگری استانداری فارس :

طرح معرفی سوغات فارس و برند سازی آن گامی مهم در جهت توسعه و رونق گردشگری است

سرپرست معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس طرح معرفی سوغات استان فارس و برند سازی آن را گامی مهم در جهت توسعه و رونق گردشگری دانست.

به گزارش صبح شیراز , مهندس ابراهیم فروزانی؛ سرپرست معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس توجه به اقامتگاههای بوم گردی و استفاده از ظرفیت بسیج بعنوان نیروی شتاب دهنده و تبلیغات در کسب و کار صنعت گردشگری استان بسیار اثر گذار دانست.  
معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس  ارائه طرح "معرفی سوغات استان فارس و برند سازی آن" که برای اولین بار در استان مطالعات آن انجام شده است ارزشمند توصیف کرد و توجه به وجود اقوام مختلف و پوشش لباسهای متنوع و ویژه اقوام، موسیقی های محلی و بومی و حتی آثار شخصیت های علمی و ادبی می توانند بعنوان سوغات استان فارس و شیراز عرضه شوند.
مهندس فروزانی  با اعلام حمایت از طرح سامانه جامع اقامتگاه های بوم گردی و قدردانی از تلاش بسیج بعنوان عامل شتاب دهنده و حلقه اتصال صنعت گردشگری به بازار، همکاری بخش دولتی بخصوص اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری را خواستار شد و بر عزم همگانی برای توسعه صنعت گردشگری تاکید کرد.
وی با تأکید بر گردشگری پایدار ، نقش اقامتگاههای بوم گردی در کنار جاذبه های تاریخی و فرهنگی را با توجه به آستانه تحمل اماکن تاریخی و جلوگیری از تخریب آنها مهم خواند و همکاری بخش خصوصی و حمایت جدی تبلیغات رسانه ای و پوششی  را در این زمینه ضروری دانست.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.