رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ایل باصری مرودشت در اندیشه دومین برد خانگی

۲۱:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۰۸

ایل باصری مرودشت در اندیشه دومین برد خانگی

تیم هندبال ایل باصری مرودشت در هفته سوم مسابقات لیگ دسته اول به مصاف تیم هندبال بوشهر می‌رود.

 در هفته سوم لیگ دسته اول هندبال  ساعت ۱۶ امروز (۱۶ آذرماه) تیم ایل باصری مرودشت در دیداری خانگی به مصاف تیم هندبال بوشهر قعر نشین گروه «د» می‌رود.

تیم هندبال ایل باصری مرودشت در هفته نخست مقابل تیم هندبال میناب با نتیجه ۲۹ بر ۲۱ پیروز شد. این تیم در هفته دوم مقابل تیم ستارگان دشتستان در دیداری نزدیک ۲۶ بر ۲۵ مغلوب شد. ایل باصری در این هفته چشم به ۲ امتیاز کامل این دیدار خانگی دارد تا از این طریق به صدر جدول برسد.

ایل باصری مرودشت با یک برد، یک تساوی و کسب ۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. تیم هندبال بوشهر نیز در دو بازی گذشته خود مغلوب میدان بوده و در حال حاضر بدون امتیاز در قعر جدول گروه «د» قرار دارد. این تیم برای فرار از انتهای جدول به دو امتیاز کامل این دیدار چشم دوخته است.

در حال حاضر تیم ستارگان دشتستان با ۴ امتیاز در رده نخست، تیم ایل باصری مرودشت با ۲ امتیاز در رده دوم و تیم هندبال میناب با ۲ امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم ایل باصری در رده سوم گروه «د» مسابقات قرار دارد.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم ایرانیان تهران مقابل اسلام آباد، پدافند قرچک ورامین مقابل آلومینیوم اراک، نجف آباد مقابل پیشگامان یزد، پرواز اصفهان مقابل شهرکرد، پارسه ماهشهر مقابل فرازبام دهدشت و قصر نشاط بهبهان مقابل شوشهر به میدان می‌رود.

در مسابقات لیگ دسته اول هندبال تیم‌های ایرانیان تهران، رعد پدافند قرچک ورامین، آلومینیوم اراک و اسلام آباد در گروه «الف»، نجف آباد، پرواز اصفهان، شهرکرد و پیشگامان یزد در گروه «ب»، قصر نشاط بهبهان، پارسه ماهشهر، فراز بام خائیز دهدشت و شوشتر در گروه «ج» و بوشهر، ستارگان دشستان، میناب و ایل باصری مرودشت در گروه «د» حضور دارند.

این ۱۶ تیم در قالب ۴ گروه ۴ تیمی به صورت رفت و برگشت با یکدیگر رقابت می‌کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.