رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهید چمران لارستان مقتدرانه صعود کرد

۱۵:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۰۳

شهید چمران لارستان مقتدرانه صعود کرد

در هفته ششم لیگ برتر هندبال بانوان کشور تیم شهید چمران لارستان با غلبه بر تیم نفت و گاز گچساران توانست به جایگاه دوم جدول رده‌بندی صعود کند.

هفته ششم لیگ برتر هندبال بانوان کشور امروز با برگزاری ۳ بازی در شهرهای مختلف پیگیری شد. در مهم‌ترین بازی این هفته شهید چمران لارستان و نفت و گاز گچساران تیم‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی در سالن تختی شهر لار به مصاف هم رفتند.

 در پایان این بازی نفس‌گیر وحساس تیم شهید لارستان توانست با نتیجه ۲۲ بر ۱۶ حریف گچسارانی خود را با شکست بدرقه کند و خود به جایگاه دوم صعود کند. 

تیم شهید چمران لارستان که قهرمانی فصل گذشته را در کارنامه دارد با شکست در مقابل تاسیسات دریایی احتمال چند پله سقوط داشت  اما این تیم توانست با کسب پیروزی در بازی‌های اخیر بار دیگر خود را به صدر جدول نزدیک کند.

این تیم که به عنوان تنها نماینده فارس در این رقابت‌ها شرکت دارد، تا پایان هفته ششم با کسب ۴ برد و یک شکست و در مجموع ۸ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

نتایج قبلی تیم شهید چمران

تیم فوتسال بانوان شهید چمران لارستان در هفته نخست با نتیجه ۴۲ بر ۱۵ از سد هیئت هندبال کردستان گذشت، در هفته دوم با نتیجه ۳۰ بر ۱۹ تیم بهمن بهبهان را شکست داد. این تیم در هفته سوم استراحت داشت.

تیم شهید چمران لارستان در هفته چهارم مقابل تیم تاسیسات دریایی در دیداری نفس‌گیر و نزدیک به هم با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ بازی را واگذار کرد و در هفته پنجم مقابل شهرداری شاهین شهر ۲۶ بر ۲۴ پیروز شد.

دیگر بازی‌های هفته ششم

در دیگر بازی این هفته، تیم هیأت هندبال اصفهان که تا اینجای رقابت‌ها تمامی بازی‌های خود را مقابل حریفان واگذار کرده است، توانست نخستین پیروزی خود را مقابل بهمن بهبهان با نتیجه ۲۳ بر ۱۹ به ثبت برساند. به این ترتیب تیم بهمن بهبهان تنها تیم بدون برد لیگ برتر هندبال بانوان کشور است.

در دیگر بازی هفته ششم شهرداری شاهین‌شهر که به مصاف تیم صدرنشین تأسیسات دریایی تهران رفته بود، با نتیجه ۲۶ بر ۲۱ بازی را واگذار کرد. تیم هیأت هندبال کردستان در این هفته استراحت داشت.

در پایان هفته ششم لیگ برتر هندبال بانوان تیم‌ تأسیسات دریایی تهران با ۱۰، شهید چمران لارستان و نفت و گاز گچساران  با ۸ امتیاز و برحسب تفاضل گل در رده‌های اول تا سوم جدول رده‌بندی قرار دارند. 

 تیم‌های شهرداری شاهین‌شهر، هیأت هندبال اصفهان، هیات هندبال کردستان و بهمن بهبهان در رده‌های چهارم تا هفتم جدول جای گرفته‌اند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.