رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

یاران احمدی نژاد چه سرباز وحامی بزرگی را در استانداری فارس از دست خواهند داد که اینچنین به یاران روحانی می تازند ؟

۰۰:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۰۲
قاسم پور یار کارآمد،‌وفادار و موفق دولت در فارس؛

یاران احمدی نژاد چه سرباز وحامی بزرگی را در استانداری فارس از دست خواهند داد که اینچنین به یاران روحانی می تازند ؟

هجمه ای با این بهانه که قرار است جایگاه قاسم پور ارتقا پیدا کرده و این دست و پا زدن های مخالفان تا دندان مسلح دولت از سر استیصال است .

به گزارش صبح شیراز ، اخیرا در فضای مجازی ، رسانه های جریان اصولگرا و همچنین اردوگاه مخالفین دولت همجه ای هماهنگ و مدیریت شده علیه عبدالرضا قاسم پور فرماندار فعلی داراب در حال انجام است.

هجمه ای با این بهانه که قرار است جایگاه قاسم پور ارتقا پیدا کرده و این دست و پا زدن های مخالفان تا دندان مسلح دولت از سر استیصال است .

بدون شک قاسم پور در جایگاه فرماندار داراب تا به امروز یکی از موفق ترین مدیران و فرمانداران دولت در فارس بوده و عملکرد بی نظیر وی در همه حوزه ها موجب رضایت حداکثری مردم داراب از دولت تدبیر و امید و نماینده عالی آن در شهرستان بوده است.

بی شک اگر بناست افرادی همچون قاسم پور ارتقا پیدا کنند ، این نشان از تدبیر دولت و استاندار محترم فارس است که یاران کارآمد ، صدیق و باوفای دولت تدبیر و امید را در فارس به خوبی شناخته و در پی ارتقا کسانی بوده که عملکردشان موجب عزت و آبرو دولت است.

با شروع دولت دوم دکتر روحانی و تغییرات مثبت انجام شده در این چندماهه ، اوضاع اردوگاه شکست خوردگان انتخابات اخیر ریاست جمهوری و شوراها به شدت بهم ریخته و آشفته است .اصولگراها که به یکباره شورای شهر و شهرداری را از دست دادند دلخوش به برخی سربازان احمدی نژاد در بدنه مدیریتی استان بودند که با تدبیر دولت کسانی که از پشت در حال خنجر زدن  بوده و کمر همت بر زمین زدن دولت بسته بودند ، در حال شناسایی و جابه جایی هستند.

حال باید دید که جناح شکست خورده در انتخابات چه سرباز وحامی بزرگی را در استانداری فارس از دست خواهند داد که فقط بر اساس گمانه زنی فضای مجازی و اخبار تایید نشده اینچنین به حامیان دولت و یاران وفادار دکتر روحانی در فارس می تازد و با ایجاد جنجال های اینچنینی بدنبال ایجاد حاشیه ای امن برای کیست ؟ 

دیدگاه‌ها

انصاری ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

بایدازمدیرانی لایق وشایسته همچون
آقای قاسم پور حمابت شود

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.