رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نخستین کارگروه فرهنگ، هنر و توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر شیراز به ریاست مهندس تبادار برگزار شد

۱۹:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۰۱
سهرابی ،‌مشاور استاندار فارس خبر داد :

نخستین کارگروه فرهنگ، هنر و توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر شیراز به ریاست مهندس تبادار برگزار شد

مشاور استاندار فارس و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت:نخستین کارگروه فرهنگ و هنر و توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر شیراز به ریاست استاندار فارس برگزار شد.

به گزارش صبح شیراز ، صابر سهرابی از تشکیل نخستین جلسه کارگروه فرهنگ و هنر و توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر شیراز خبر داد و با تاکید بر اهمیت ظرفیت های غنی و کم نظیر فرهنگی، هنری و گردشگری شهر شیراز، افزود: در این کارگروه امورات و زیر ساخت های فرهنگی و گردشگری شیراز از جمله باغ موزه مشاهیر، موزه سعدی، مجموعه زندیه و تالار مرکزی شیراز به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

سهرابی خاطر نشان کرد: درمراحل بعدی فعالیت این کارگروه مسایل فرهنگی و گردشگری در شهرستان های استان فارس در دستور کار قرار می گیرد.

وی با اشاره به مصوبات نخستین جلسه کارگروه فرهنگ و هنر و زیر ساخت های فرهنگی  شهر شیراز، از اتخاذ تصمیمات لازم برای « طرح ترافيكی گذر حافظ »، در جلسه آینده این کارگروه خبر داد و گفت: بر اساس مصوبات این جلسه مقرر شد شهردار شیراز طرح اولیه گذر حافظ را تهیه و تدوین نماید.

به گفته مشاور استاندار فارس ، تعیین تکلیف مشكلات موزه مشاهیر جهت تملك  ساختمانهاي مجاورتا ۱۵ آذر ماه و همچنین تنظیم  قرارداد باغ موزه مشاهير با پيمانكاران مربوطه  جهت اتمام طرح تا دو سال و نیم آینده نیز مورد بحث کارگروه فرهنگ و هنر شیرازقرار گرفت و بنا شد بصورت جدی از سوی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری پیگیری شود.

سهرابی در ادامه افزود در این جلسه در خصوص رفع موانع و مشکلات مجموعه زندیه نیز بحث و تبادل نظر گردید که مقرر شد شهردار شیراز، مدیران کل میراث فرهنگی و گردشگری ، فناوری و اطلاعات موارد را بررسی و در دو بازه زمانی کوتاه مدت و بلند مدت به رفع این مشکلات بپردازند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس کارگروه فرهنگ،  هنر و توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر شیراز با ریاست استاندار محترم فارس هر دو هفته یک بار تشکیل خواهد شد. شهردار شیراز ، مدیر کل میراث فرهنگی استان فارس، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، رییس مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان فارس، معاون امور گردشگري و زيارتي استاندار ، رئیس دانشگاه هنر شیراز و  صابر سهرابی مشاور استاندار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس نیز اعضا این کارگروه را تشکیل می دهند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.