رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بلند آوازگی و نام آوری استان فارس باید در همه ابعاد و حوزه ها تبلور یابد

۱۸:۱۱ - ۲۰۱۷/۱۱/۲۶
مهندس تبادار در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی شیراز :

بلند آوازگی و نام آوری استان فارس باید در همه ابعاد و حوزه ها تبلور یابد

استاندار فارس گفت: تکریم و توجه به سرمایه گذاران و تامین تسهیلات لازم برای آنها رونقی بیش از گذشته در صنعت ایجاد خواهد کرد.

به گزارش صبح شیراز ، مهندس اسماعیل تبادار شنبه چهارم آذر ماه در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی شیراز، تکریم و توجه به سرمایه گذاران و تامین تسهیلات و زیر ساخت های مورد نیاز آنها را گامی موثر در رونق صنعت توصیف کرد و افزود: اگر تلاش کنیم با جذب سرمایه گذاران و قرار دادن سرمایه آنها در کنار منابع بانکی، زمان سرمایه گذاری را کوتاه کرده و گوش شنوایی برای مشکلات آنها باشیم، شاهد رونقی بیش از گذشته در حوزه صنعت خواهیم بود.

مهندس تبادار در ادامه با اشاره به اینکه به رغم بحران آب موجود در استان به دنبال حذف کشاورزی نیستیم، خاطر نشان کرد: کشاورزی به عنوان یکی از مشاغل مهم مردم در استان فارس باید با اصلاح الگوی کشت و توسعه روش های آبیاری نوین در کنار سایر حوزه ها از جمله صنعت دنبال شود.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه بازار یابی حلقه اصلی تجارت پس از تولید یا قبل از آن است، افزود: هیچ صنعتگر و تولید کننده ای بدون توجه به بازاریابی و برندسازی موفق نخواهد بود.

وی در ادامه گفت: امروز برندسازی و بازاریابی اگر نگوییم همسان با تولید اما پس از آن در داخل و خارج اولویت جدی دارد.

مهندس تبادار با بیان اینکه همت جمعی راه پیشرفت را هموار و زمینه هماهنگی را ایجاد خواهد کرد از همه مدیران دستگاه های اجرایی خواست در امور مختلف به ویژه حل مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان همدل و همراه باشند و حل مشکلات واحد های تولیدی را وظیفه تکلیفی خود بدانند.

استاندار فارس که در حاشیه این بازدید دو واحد صنعتی را افتتاح کرد، با بیان اینکه واحدهای یاد شده ۱۵۰ فرصت شغلی ایجاد کرده اند، بر اهمیت صادرات در صنعت تاکید کرد و گفت: خوشبختانه این دو واحد صنعتی علاوه بر نگاهی که به تولیدات داخلی و رقابت با تولیدات خارجی دارند، موضوع صادارت را نیز مورد توجه قرار داده اند.
مهندس تبادار همچنین با اعتقاد به اینکه منطقه ویژه اقتصادی شیراز باید در شرایطی بسیار مطلوب تر از امروز قرار داشته باشد، از متولیان منطقه ویژه و مدیران دستگاه های اجرایی خواست شرایط مطلوب برای دستیابی این منطقه ویژه به جایگاهی در خور استان فارس را فراهم کنند.

وی همچنین ایجاد بازار مناسب برای خرید محصولاتی که در استان فارس تولید می شوند را از وظایف مسئولان استانی دانست و به آن تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس منطقه ویژه اقتصادی شیراز را مجال و فرصتی مناسب برای انجام سرمایه گذاری های مختلف صنعتی دانست و افزود: تلاش متولیان منطقه ویژه اقتصادی و سایر مسئولان استان برای جذب سرمایه گذاری در این منطقه سبب ایجاد اشتغال و عمل به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و تاکیدات جدی ریاست محترم جمهور شده و با ایجاد بسترهای مناسب کارآفرینی و رونق اقتصادی، رفاه عمومی را به عنوان هدف نهایی همه مسئولان نظام  تامین خواهد کرد.  

استاندار در پایان تاکید کرد: بلند آوازگی و نام آوری استان فارس باید در همه ابعاد و حوزه ها تبلور یابد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.