رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضریب اشغال هتل‌های فارس ۱۰ درصد است

۱۷:۱۱ - ۲۰۱۷/۱۱/۲۶

ضریب اشغال هتل‌های فارس ۱۰ درصد است

رئیس جامعه هتلداران فارس گفت: در حال حاضر ضریب اشغال هتل‌های فارس ۱۰ درصد است.

سید حسن سیادتان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه به دلیل نزدیک شدن به فصل زمستان درصد اشغال هتل‌های فارس کاهش یافته است، اظهار داشت: در حال حاضر تنها ۱۰ درصد ظرفیت هتل‌های این استان رزرو شده است.

وی عنوان کرد: براساس تفاهم‌نامه‌ «مثلث طلایی» که بین جامعه هتلداران فارس، یزد و اصفهان منعقد شده است مردم این سه استان برای رزرو هتل در هرکدام از استان‌های فارس، اصفهان و یزد از تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی برخوردار می‌شوند.

رئیس جامعه هتلداران فارس با اشاره به برگزاری مجدد نمایشگاه گردشگری پارس بعد از وقفه چند ساله، خاطرنشان کرد: در تاریخ‌های ۱۹ تا ۲۲ آذرماه همزمان با ایام برگزاری این نمایشگاه، هتل‌های فارس به مسافران تخفیف ۱۰ تا ۴۰ درصدی ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه جاذبه‌های طبیعی و زیبایی‌ استان فارس و شهر شیراز در فصل پاییز و زمستان مغفول مانده است، افزود: از فرصت زیبایی فصل پاییز و جاذبه‌ها و تفریحات زمستانه در استان فارس به خوبی استفاده نمی‌شود و همین امر سبب شده که این استان تنها در فصل‌های بهار و تابستان جذب گردشگر داشته باشد و هتل‌ها در دیگر ایام سال با کمترین میزان رزرو روبه‌رو باشند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.