رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اتلاف وقت در زمینه کنترل بحران آب جایز نیست / طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در شهرستان ها احیا شود

۱۸:۱۱ - ۲۰۱۷/۱۱/۲۱
استاندار فارس در جلسه شورای حفاظت از منابع آب :

اتلاف وقت در زمینه کنترل بحران آب جایز نیست / طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در شهرستان ها احیا شود

استاندار فارس با اشاره به اینکه در گذشته اجرای طرح های آبخیز داری و آبخوان داری به یک نهضت تبدیل شده بود، گفت: امروز متاسفانه بسیاری از این طرح ها به فراموشی سپرده شده و تعداد کمی از آنها باقی مانده است که باید با همکاری کارشناسان و متخصصان و مسئولان و فرمانداران مجددا احیا شود.

به گزارش صبح شیراز ، مهندس اسماعیل تبادار در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان اتلاف وقت در زمینه کنترل بحران آب را جایز ندانست و بر ایجاد هماهنگی و همکاری میان متخصصان، کارشناسان و دانشگاهیان در این حوزه تاکید کرد.

وی با بیان اینکه هر گونه سهل انگاری امروز ما در آینده تبعات بسیار ناگواری در پی خواهد داشت، افزود: ما در برابر نیازهای نسل های آینده نیز مسئولیم. هر یک از مسئولان باید در آینده پاسخگوی آنچه امروز در زمینه کنترل آب انجام داده اند باشند.

استاندار فارس همچنین با تایید نظرات مدیران کل آب منطقه ای و جهاد کشاورزی مبنی بر لزوم نصب کنترهای حجمی در چاه های کشاورزی بر  تسریع این امر در استان تاکید کرد و گفت: پس از نصب این کنترها نیز باید بر مصرف آب نظارت کرد.

مهندس تبادار با اشاره به این مهم که دانشگاه  در کنار مسئولان اجرایی قرار گرفته است، خواهان بهرمندی از توان علمی دانشگاهیان  در کنترل بحران آب شد.

وی در پایان تاکید کرد: جلسات و نشستهای برگزار شده با موضوع بحران آب باید دارای خروجی مناسب و نتایج قابل قبولی باشد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.