رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توسعه پایدار ، نیازامروز جامعه را بدون صدمه وارد کردن به توانایی های نسل آتی در تامین نیازهایشان تامین می کند

۱۸:۱۱ - ۲۰۱۷/۱۱/۲۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس :

توسعه پایدار ، نیازامروز جامعه را بدون صدمه وارد کردن به توانایی های نسل آتی در تامین نیازهایشان تامین می کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت : ایجاد تعادل میان توسعه استان ، محیط زیست و توجه به مقوله ایمنی در تمامی طرح های سرمایه گذاری از الزامات مهم دستگاههای اجرایی بخش دولتی و خصوصی می باشد .

به گزارش صبح شیراز ، یداله رحمانی در هفتاد وهفتمین جلسه کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری افزود : توسعه پایدار ، نیازامروز جامعه را بدون صدمه وارد کردن به توانایی های نسل آتی در تامین نیازهایشان تامین می کند و دوره جدیدی از تحول در جهت تغییرات اساسی را بوجود می آورد . 
وی در ادامه بیان نمود : تمامی دستگاههای اجرایی ذیربط که مجوز جهت سرمایه گذاران صادر می نمایندضمن تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران باید پایداری زیست محیطی ،پایداری اجتماعی و پایداری تکنولوژی را الگوی خود قرار دهند و مجوزات را بر اساس ضابطه های توسعه پایدار صادر نمایند و البته همکاران محیط زیست نیز بایستی در ارائه مجوزهای زیست محیطی ، مسائل توسعه استان را حتما مطمح نظر قرار دهند . 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس اظهار داشت : دستگاههای صادر کننده مجوز جهت طرح های گردشگری در کلیه نقاط استان باید از تمامی ظرفیت های موجود استفاده نمایند تا میزان تولید ثروت از این صنعت پاک و سهم آن از تولید ناخالص داخلی استان افزایش یابد . 
یداله رحمانی اظهار داشت : تمام تلاش مدیران استان می بایست در رفع موانع طرح های سرمایه گذاری باشد و با جدیت تمام مشکلات آنها را پیگیری و نسبت به رفع نهایی مشکل اقدام نمایند وهمچنین کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری باید  در این خصوص نظارت و پیگیری مستمر داشته باشد . 
گفتنی است در این جلسه مشکلات ۶ پروژه سرمایه گذاری استان در بخش نفت و گاز ، پتروشیمی و گردشگری مورد بررسی و تصمیمات لازم برای رفع مشکل اتخاذ گردید. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.