رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

باید دلایل پایین بودن سهم استان از صادرات کشور با جدیت مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد

۲۰:۱۱ - ۲۰۱۷/۱۱/۱۷
استاندار فارس:

باید دلایل پایین بودن سهم استان از صادرات کشور با جدیت مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد

استاندار فارس با اشاره به فرصت ایجاد شده برای صادرات انواع کالا به کشور قطر گفت: باید دلایل اینکه چرا این فرصت مناسب روز به روز برای این استان کمرنگ تر می شود، بررسی و پیگیری شود.

به گزارش صبح شیراز ، اسماعیل تبادار، روز چهارشنبه در آیین تجلیل از واحدهای تولید کننده و صادر کننده نمونه ملی و استانی در شیراز افزود: همچنین باید دلایل پایین بودن سهم این استان از صادرات کشور با جدیت مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد.
استاندار فارس، صادرات را از مبانی اصلی رونق اقتصادی برشمرد و گفت: با انجام اقدامات کارشناسی و عملیاتی و اتخاذ راهبرد در عرصه تولید و صادرات، شاهد رونق و توسعه اقتصادی خواهیم بود.
وی بیان کرد: توسعه صادرات، افزون بر رونق تولید، ایجاد اشتغال، رفاه عمومی و افزایش نشاط و امیدواری را در جامعه به دنبال دارد.
تبادار، ضمن تاکید بر لزوم پیگیری و رفع مشکلات و موانع فرا روی فعالان اقتصادی استان، بیان داشت: یکی از مشکلاتی که همواره از سوی تولید کنندگان مطرح می شود بحث بهره بالای تسهیلات بانکی است اما در مواردی نیز شاهد هستیم که برخی از واحد های صنعتی با وجود استفاده از تسهیلات با بهره پایین، وضعیت مناسبی ندارند و این امر بیانگر این است که مشکلات آنها ریشه در جای دیگر دارد.
وی، استفاده از تجربه ها و راهکارهای به کار گرفته شده از سوی صادر کنندگان و تولیدکنندگان نمونه استان را ضروری دانست و گفت: استفاده از این تجربه ها در کنار تقدیر از فعالان این عرصه باید به عنوان الگو سازی و فرهنگ سازی در اولویت قرار گیرد.
در این آیین از واحدهای تولید کننده و صادر کننده نمونه ملی و استانی تجلیل شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.