رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتظار داشتیم به جای ابقای سرباز ایمانیه مقدمات حسابرسی از عملکرد ۱۲ ساله پایداری ها را فراهم کنید

۱۰:۱۱ - ۲۰۱۷/۱۱/۱۶
بی پرده با رئیس جدید علوم پزشکی شیراز؛

انتظار داشتیم به جای ابقای سرباز ایمانیه مقدمات حسابرسی از عملکرد ۱۲ ساله پایداری ها را فراهم کنید

نوبت ان بود مسائل و ابهامات مالی زیادی که در ۱۲ سال گذشته مطرح بود رنگ تغییر و شفاف سازی را با حسابرسی عادلانه به خود بگیرد

به گزارش صبح شیراز ، دیروز شاهد ابقاي يكي از معاونين مديريت قبلي در دانشگاه علوم پزشكي شيراز بوديم تا ترس از تداوم روند گذشته خيلي زودتر از انچه فكر ميشد به سراغ جامعه ي علوم پزشكي شيراز بيايد.

صدور حكم ابقاي معاونت توسعه نه تنها افكار عمومي را نسبت به سياست هاي مديريت جديد دانشگاه بدبين ميكند بلكه زنگ خطر را براي انتصابات اينده ي دانشگاه به صدا در مي اورد.

انتصاب نيروهاي وابسته به رياست قبلي دانشگاه نشان از وجود افراد نزديك به دكتر ايمانيه در تيم فكري رياست جديد دانشگاه دارد. 
قطعا مديريت جديد دانشگاه با تداوم اين روند حمايت حاميان خود را از دست خواهد داد و تمام كساني كه با تغيير رئيس دانشگاه از مديريت جديد اعلام حمايت نموده بودند خيلي زود در صحبت هاي خود تجديد نظر خواهند كرد.

براي جلوگيري از ايجاد شكاف ميان دكتر بهادر و تمام كساني كه از تغيير رئيس دانشگاه حمايت كرده بودند لازم است خواست ها و مطالبات معترضين به رياست قبلي شناسايي شود و با ايجاد تغييرات مطلوب اميدي دوباره به ايشان تزريق گردد.

در اين مسير قطعا مشورت با كساني كه به عنوان نيرو هاي حامي دولت در دانشگاه علوم پزشكي شيراز شناخته مي شوند بسيار تاثير گذار بوده و از صدور چنين احكام و ايجاد اينگونه شكاف ها جلوگيري خواهد كرد.

 نوبت ان بود مسائل و ابهامات مالی زیادی که در ۱۲ سال گذشته مطرح بود رنگ تغییر و شفاف سازی را با حسابرسی عادلانه به خود بگیرد . بازماندگان دولت پاکدستان از سمت های مالی فاصله بگیرند و ریاست جدید که در روز معارفه قول همسویی با دولت را به استقبال کنندگانش می‌داد، در اولین انتخاب خود بدقولی  نکند. مدیر جدید اگر نخواهد به دغدغه های دلسوزان دانشگاه و حامیان دولت توجه کند قطعا راهی که می رود عاقبت خوشی برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز نخواهد داشت.

دیدگاه‌ها

ناشناس ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

تغییرات سریع و اتوبوسی فقط جو دانشگاه را به هم میزند. باید صبور بود. قضاوت های زود هنگام نشان از غرض ورزی و فشار بر ریاست است.

معاونت توسعه یکی از مهم ترین معاونت هاست و نباید اینقدر سریع و چکشی تغییر ایجاد کرد. دکتر بهادر رفتار عاقلانه ای داشتند و ما هنوز به ایشان امیدواریم. سیاه نمایی نکنید لطفا

احمدی ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

متاسفانه پشت پرده هنوز ایمانیه هست و همان سیاست های خودش را با با اسم دکتر بهادر ادامه خواهد داد وضعیت هیچ تغییری نخواهد کرد. متاسفم برای این بدبینی خودم.

ناشناس ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

ریاست دکتر بهادر بر دانشگاه علوم پزشکی مثل اینه که مهندس غرضی بطور ناگهانی بعنوان رئیس جمهور انتخاب شود که نه تیم همفکری دارد
و نه برنامه کاری مشخص و تنها مقوله امیدوار کننده سلامت مالی و ساده زیستی ایشان باشد
امیدوارم سرنوشت دانشگاه ما مثل سرنوشت عراق پسا صدام نشود

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.