رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عمود خیمه پایداری ها درهم شکست / علوم پزشکی شیراز را خدا آزاد کرد

۲۲:۱۱ - ۲۰۱۷/۱۱/۰۶
بالاخره ایمانیه رفت؛

عمود خیمه پایداری ها درهم شکست / علوم پزشکی شیراز را خدا آزاد کرد

بالاخره پس از ۱۲ سال ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز تغییر کرده و دکتر محمد هادی ایمانیه از نیروهای زدیک به طیف تندرو اصولگرایان با حکم قاضی زاده هاشمی جای خود را به دکتر علی بهادر داد.

به گزارش صبح شیراز ، بالاخره پس از ۱۲ سال ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز تغییر کرده و دکتر محمد هادی ایمانیه از نیروهای زدیک به طیف تندرو اصولگرایان با حکم قاضی زاده هاشمی جای خود را به دکتر علی بهادر داد.

ایمانیه در دولت اول احمدی نژاد با حکم دکتر کامران لنکرانی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شده و تا به امروز مورد حمایت خاصه طیف تندرو اصولگرایان بوده است .

عملکرد ایمانیه در این سالها در حوزه های مختلف مورد انتقادات جدی بوده است و یکی از انتظارات داشجویان و اساتید با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تغییر در راس هرم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود که متاسفانه دو استاندار قبلی فارس در این دولت نتوانستند به این مهم جامه عمل بپوشانند.

با حضور مهندس تبادار به عنوان استاندار فارس و با تدبیر وهمت ایشان وهمچنین حمایت نمایندگان محترم لیست امید شیراز و قاطیه حامیان دولت و اصلاح طلبان بالاخره این خواسته برحق دانشجویان ،‌اساتید و حامیان دولت رنگ عمل را به خود دید.

گفتنی است دکتر بهرام پارسایی نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی فراکسیون امید در نامه ای از وزیر بهداشت بابت عزل دکتر ایمانیه تقدیر و تشکر ویژه کردند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.