رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دشمنان به دنبال استفاده از حس ملیت گرایی مردم هستند و در اصل به دنبال ایجاد شکاف و دودستگی در میان مردم هستند

۲۳:۱۰ - ۲۰۱۷/۱۰/۲۷
امام جمعه شیراز :

دشمنان به دنبال استفاده از حس ملیت گرایی مردم هستند و در اصل به دنبال ایجاد شکاف و دودستگی در میان مردم هستند

نماینده ولی فقیه در فارس گفت: هیچگونه سندی در خصوص محل دفن و روز کوروش وجود ندارد و این سوء استفاده دشمنان از حس ملیت گرایی مردم ایران است.

به گزارش صبح شیراز ،  آیت الله اسد الله ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز، افزود: هیچگونه اطلاع دقیقی از محل دفن کوروش وجود ندارد، مشخص است که جنگ های فراوان کرده و در یک جنگ کشته شده است.

وی ادامه داد: این موضوع برای دشمنان و سلطنت طلب ها مطرح می شود و یک روز جعلی را به عنوان کوروش مطرح می کنند در حالیکه هیچ مستندی در خصوص این روز وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس تصریح کرد: دشمنان به دنبال استفاده از حس ملیت گرایی مردم هستند و در اصل به دنبال ایجاد شکاف و دودستگی در میان مردم هستند.

آیت الله ایمانی یادآور شد: این موضوع جعلی چند سال است که استان و مردم فارس را با مشکل مواجه کرده که به غیر از تورات اسرائیل در هیچ کجا درج نشده است.

وی افزود: برخی از مردم هم اهل تحقیق و بررسی نیستند و این شایعات را قبول می کنند در حالیکه آموزه های دینی و تاکیدات اهل بیت(ع) به ما یاداور شده که نباید بدون تحقیق، موضوعی را قبول کرد.

امام جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سپاه حافظ امنیت و انقلاب اسلامی است، گفت: تحریم سپاه نتیجه عملکرد مثبت و مقاومت ایجاد شده در مقابل دشمنان است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.