رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دشمن به دنبال سوء استفاده از هویت ایرانی و ایجاد دوگانه سازی با هویت اسلامی است

۲۳:۱۰ - ۲۰۱۷/۱۰/۲۷
تولیت آستان احمدی و محمدی :

دشمن به دنبال سوء استفاده از هویت ایرانی و ایجاد دوگانه سازی با هویت اسلامی است

تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) گفت: دشمن با هویت جعلی ۷ آبان به دنبال سوء استفاده از هویت ایرانی و ایجاد دوگانه سازی با هویت اسلامی است.

به گزارش صبح شیراز ، آیت الله سید علی‌اصغر دستغیب در بیانیه‌ای مبنی بر هویت جعلی ۷ آبان با اشاره به اینکه ازجمله نقشه‌های شوم سوءاستفاده از هویت ایرانی است، گفت: دشمن با طرح هویت ایرانی در مقابل هویت اسلامی به دنبال ایجاد دوگانه سازی متعارض می‌باشد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
یکی از مؤلفه‌های اصلی و غیرقابل‌انکار استمرار نظام اسلامی تا به امروز حضور و نقش مردم در سامانه اجتماعی و سیاسی نظام بوده است و چنین سرمایه ذی‌قیمتی قطعاً موجب طمع دشمن واقع می‌شود و به دنبال از بین بردن این سرمایه است.

همان‌طور که بارها و در سال‌هایی که از انقلاب می‌گذرد شاهد آن بوده‌ایم که هر توطئه‌ای که از سوی دشمنان برای جمهوری اسلامی طراحی‌شده با حضور به‌موقع مردم خنثی‌شده، دشمن نیز متوجه ارزشمندی این سرمایه است و هر عداوتی که داشته منتهای آن به دنبال ضربه زدن به این سرمایه گران‌بها از طریق رخنه در صفوف متحد مردم و ایجاد شکاف و اختلاف بوده تا به‌نظام برآمده از متن مردم ضربه وارد کند.

ازجمله نقشه‌های شوم از پیش آشکار، سوءاستفاده از هویت ایرانی است و با طرح هویت ایرانی در مقابل هویت اسلامی به دنبال ایجاد دوگانه سازی متعارض می‌باشند ولی غافل از آن می‌باشند که مردم و به‌خصوص جوانان برومند ایران در تدارک رقم زدن اربعین حماسه‌ساز دیگری می‌باشند تا دشمنان به خواب غفلت فرورفته متوجه شوند که ایرانیت و اسلامیت تضادی با یکدیگر نداشته بلکه چون بال‌های یک پرنده پرواز به‌سوی اعتلای تمدن ایرانی-اسلامی را رقم می‌زنند.

 دشمنان قسم‌خورده نظام و مردم که در رأس آن آمریکای جنایتکار است، با جریان سازی دروغین در فضای مجازی از طریق ایادی سلطنت ورشکسته خارج نشین خود مسائلی جعلی ازجمله ۷ آبان که هیچ‌گونه سند تاریخی ندارد را مطرح می‌کنند به این امید که اتحاد مردم را خدشه‌دار کنند ولی مردم ما به‌خوبی واقف به این نیرنگ می‌باشند و با حرکت نکردن در مسیر دشمن، احترام و افتخار به تاریخ خود را آن‌گونه که شایسته و بایسته است، دارند و در دام این تاریخ‌سازی‌های جعلی نمی‌افتند

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.