رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تلاش مي كنيم بر اساس شايستگي زمينه حضور بانوان در عرصه هاي مديريتي استان فارس را فراهم سازیم

۰۰:۱۰ - ۲۰۱۷/۱۰/۲۰
مهندس تبادار :

تلاش مي كنيم بر اساس شايستگي زمينه حضور بانوان در عرصه هاي مديريتي استان فارس را فراهم سازیم

استاندار فارس استفاده از بانوان در پست های مدیریتی بر مبنای شایستگی را از راهبردهای خود دانست و گفت: تغییر نگاه نسبت به فعالیت اجتماعی بانوان نیازمند تغییر نگاهی است که در بلند مدت حاصل می شود و باید برای آن فرهنگ سازی انجام داد.

به گزارش صبح شیراز , مهندس اسماعيل تبادار در نشست مديران زن استان، مشاوران بانوان دانشگاه هاي كشور و بانوان عضو شوراهاي اسلامي استان كه با حضور خانم دكتر ابتكار معاون زنان و خانواده رياست جمهوري برگزار شد، اظهار داشت: آرامش در كانون خانواده بسياري از آسيب هاي اجتماعي را رفع مي كند و در اين زمينه بانوان با مهرورزي به اعضاي خانواده، نقش ويژه اي در اين زمينه دارند.
نماينده عالي دولت در استان فارس ادامه داد: با دقت در تاريخ متوجه مي شويم همه كساني كه در عرصه هاي اجتماعي سرآمد بوده و نقش آفريني خاصي داشته اند از دامن زنان و توجه و مراقبت آن ها به اين جايگاه دست يافته اند.
وي خواستار شكل گيري انجمن هاي تخصصي در زمينه كانون خانواده در استان فارس شد و با تاكيد بر اين كهاين انجمن ها مي توانند اثرگذاري جدي در زمينه تعالي و حفاظت از كانون خانواده داشته باشند، گفت: جامعه زماني اصلاح مي شود كه تك تك افراد اصلاح شوند و اين موضوع در حيطه مسئوليت و توانائي بانوان است.
استاندار فارس تصريح كرد: اثرگذاري زنان در پيروزي انقلاب اسلامي و مبارزه با رژيم ستم شاهي و مشاركت در عرصه هاي سياسي و اجتماعي قابل كتمان نيست و بر همگان روشن است.
مهندس تبادار با اشاره به اين كه وجود اعتماد به نفس، از ضرورت هاي حضور موفقيت آميز بانوان در عرصه هاي اجتماعي است، اظهار داشت: تغيير نگاه افراد به فعاليت هاي اجتماعي زنان نيازمند كار فرهنگي طولاني مدت است و در طول سال هاي گذشته نيز شاهد تغيير مثبت نگاه جامعه در اين زمينه بوده ايم.
وي با بيان اين كه تلاش مي كنيم با فراهم آوردن تسهيلات لازم، زمينه حضور و مشاركت زنان در عرصه هاي كارآفريني را فراهم كنيم و در اين زمينه هيچگونه تبعيضي ميان زنان و مردان وجود نخواهد داشت، افزود: در زمينه حضور بانوان در عرصه هاي مديريتي استان فارس نيز تلاش مي كنيم بر اساس شايستگي، شرايط لازم را براي اين قشر از جامعه فراهم كنيم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.