رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دیدارسنگینی برابر تیم بادران تهران داشتیم و در این بازی دروازه بان و دفاع تیم ما بسیار خوب و عالی کار کردند

۱۸:۱۰ - ۲۰۱۷/۱۰/۱۷
سرمربی تیم برق جدید شیراز :

دیدارسنگینی برابر تیم بادران تهران داشتیم و در این بازی دروازه بان و دفاع تیم ما بسیار خوب و عالی کار کردند

سرمربی تیم برق جدید شیراز گفت: دیدارسنگینی برابر تیم بادران تهران داشتیم و در این بازی دروازه بان و دفاع تیم ما بسیار خوب و عالی کار کردند.

داوود مهابادی، عصر دوشنبه پس از پیروزی برابر تیم بادران تهران در جمع خبرنگاران بیان کرد: ارزیابی خوبی از تیم حریف داشتیم و توانستیم این تیم خوب و شایسته را شکست دهیم.
وی اضافه کرد: قرار گرفتن تیم برق جدید شیراز در بالای جدول سبب می شود که حریفان ما زین پس با حساب و کتاب به مصاف برق بروند و این امر کار ما را در ادامه مسابقات لیگ دسته اول سخت تر خواهد کرد.
سرمربی تیم برق جدید شیراز افزود: داور این بازی یک پنالتی مسلم را برای تیم ما نگرفت و ضربه محکم مدافع تیم بادران تهران باعث شد جوراب بازیکن ما پاره شود و خدا را شکر می کنم که اتفاق ناگواری برای این بازیکن رخ نداد.
وی اظهار کرد: در نیمه دوم، همانند تیم حریف تغییر تاکتیک دادیم و تمام تعویض های ما هم با هدف هجومی کردن تیم بود. 
مهابادی، اظهار امیدواری کرد با حمایت مالی مسئولان استان فارس روند رو به رشد تیمش ادامه یابد و این تیم در پایان مسابقات به جایگاه خوبی دست یابد. 
دیدار تیم های برق جدید شیراز و بادران تهران، عصر دوشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم میزبان پایان یافت . 
در مسابقات فوتبال دسته اول کشور ۱۸ تیم حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جواز حضور در مسابقات فوتبال برتر سال ۹۷ را کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.