رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نیروی انسانی پروژه های عمرانی و صنعتی استان از متخصصان و کارشناسان بومی تأمین شود

۱۸:۱۰ - ۲۰۱۷/۱۰/۱۶
استاندار فارس:

نیروی انسانی پروژه های عمرانی و صنعتی استان از متخصصان و کارشناسان بومی تأمین شود

استاندار فارس در حاشیه بازدید از مجموعه فولاد غدیر نی ریز بر تأمین نیروی انسانی پروژه های عمرانی و صنعتی استان از متخصصان و کارشناسان بومی تأکید کرد.

به گزارش صبح شیراز ، مهندس اساعیل تبادار  به پیشرفت ۹۹ درصدی مجموعه فولاد غدیر نی ریز اشاره کرد و  از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خواست که در کنار مجموعه فولاد بسیار مناسب است که طرح هایی از قبیل کنسانتره و گندله شکل گیرد و این موضوع باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد. 
وی در خصوص سرمایه گذاری انجام شده در مجموعه فولاد نی ریز هم گفت: برای اجرای فاز نخست این مجموعه نزدیک به ۳۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و در فازهای بعدی نیز نزدیک به یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه خواهد شد. همچنین در گام نخست تمام نیروی کار و کارشناسان مورد نیاز این مجموعه از طریق نیروی های بومی و منطقه تامین می شود.
مهندس تبادار، همچنین با تأکید بر لزوم توجه به محیط زیست در اجرای پروژه های عمرانی و صنعتی گفت: زندگی پایدار در هر منطقه مستلزم توجه به تمام عوامل و ساختارهای زیست محیطی است بنابراین در کنار کلیه فعالیت های عمرانی و صنعتی که به منظور خدمت رسانی به مردم انجام می شود، حفاظت از محیط زیست نیز با جدیت مورد توجه قرار خواهد گرفت.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود این استان را در بحث حمل و نقل ریلی و جاده ای فقیر توصیف و خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت حمل و نقل باید بسترسازی مناسب تری برای توسعه این حوزه انجام شود.
نماینده عالی دولت در فارس افزود: این موضوع البته به معنای نادیده گرفتن کارهای انجام شده در این زمینه نیست چرا که هم اینک پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان که با ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در دست اجرا است که به محض بهره برداری از آن، رونق زیادی در پهنه شمالی استان به وجود آمده و بهبود زندگی، معاش و رونق اقتصادی مردم منطقه را به دنبال خواهد داشت.
مهندس تبادار تأکید کرد: برای تحقق تمام اهداف و برنامه های خود در نقاط مختلف استان در زمینه رونق صنعت، تولید، کشاورزی، خدمات و رفاه عمومی نیازمند تقویت حوزه حمل و نقل جاده ای و ریلی هستیم.
استاندار فارس همچنین بر پی گیری جدی انتقال آب به نی ریز  اشاره و ابراز امیدواری کرد سد چشمه عاشق بتواند آب صنایع شهرستان نیریز  را تأمین کند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.