رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نبود تعامل مدیران باعث عقب ماندگی صنعت فارس شد

۱۷:۱۰ - ۲۰۱۷/۱۰/۰۷
نماینده ولی فقیه در استان فارس:

نبود تعامل مدیران باعث عقب ماندگی صنعت فارس شد

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: نبود تعامل میان مدیران دستگاه های مربوط به صنعت باعث شد که فارس در سال های گذشته شاهد عقب ماندگی در این بخش مهم باشد.

به گزارش صبح شیراز ,  آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس در دیدار مدیران شهرک صنعتی با بیان اینکه صنعتگران زیادی از فارس خارج شدند، گفت: حدود ۴ سال پیش گروهی دلال استان های دیگر به دنبال سرمایه گذاران و صنعتگران فارس می آمدند و با ارائه مشوق هایی آن ها را به استان های خود منتقل کردند.

وی افزود: جای سوال است چرا در استانی دیگر مدیران می توانند در انجام کارها تخفیف دهند اما در فارس چنین نیست.

امام جمعه شیراز بیان کرد: نبود هماهنگی و تعامل مدیران دستگاه های مربوط به صنعت باعث بروز مشکلات و عقب ماندگی این بخش شده است.

آیت الله ایمانی اظهار داشت: زمانیکه کار یک سرمایه گذاری و فعالیت صنعتی در جایی با گذشت زمان و معطلی مواجه می شود باید بدانیم که کار از شفافیت در حال خارج شدن است.

وی ادامه داد: زمانی می توانیم سرمایه گذار و صنعتگر را جذب کنیم که همه مدیران و کارشناسان باهم و برای موفقیت نظام حرکت کنند نه اینکه هرکدام با نگاه خود مانعی برای پیشرفت شوند.

نماینده ولی فقیه در فارس تصریح کرد: امروز جامعه و سرمایه گذاری به دنبال انجام آسان و سریع هستند و اگر قرار باشد در ادارات گرفتار شوند به طور حتم به جایی دیگر خواهند رفت.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.