رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سندهای تک برگی واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی فارس صادر می شود

۱۲:۰۷ - ۲۰۱۷/۰۷/۱۵
معاون اقتصادی شرکت شهرک های صنعتی فارس :

سندهای تک برگی واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی فارس صادر می شود

معاون برنامه ریزی و اموراقتصادی شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان این که اسناد تک برگ تفکیکی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی این استان آماده است، گفت: صنعتگران می توانند برای دریافت اسناد خود به این شرکت مراجعه کنند.

مهران خاکساری افزود: این اسناد با پیگیری های انجام شده توسط این شرکت و پس از طی تشریفات اداری و سیرمراحل قانونی توسط اداره کل اسناد و املاک فارس صادرشده است.
وی افزود : این اسناد به صورت تک برگ برای هر واحد صنعتی صادر و جهت انتقال و ترهین سند در اختیار صاحبان صنایع قرار خواهد گرفت.
معاون برنامه ریزی و اموراقتصادی شرکت شهرکهای صنعتی فارس به مزیت های مهم سندهای صادر شده واحدهای صنعتی اشاره کرد و گفت : این اسناد علاوه بر اینکه به عنوان سند مالکیت واحدهای صنعتی محسوب می شود، در نظام بانکی نیز به عنوان وثیقه مورد پذیرش بانکها قرار می گیرد و فرایند پرداخت تسهیلات به صنایع نیز شتاب می گیرد.
خاکساری درباره چگونگی انتقال و ترهین این اسناد به صاحبان صنایع نیز گفت : صاحبان صنایع مستقر در شهرکها ونواحی صنعتی که دارای پروانه بهره برداری و پایان کارهستند می توانند با مراجعه به واحد امور اقتصادی شرکت شهرکهای صنعتی فارس نسبت به اخذ اسناد اقدام کنند که پس از طی مراحل قانونی این اسناد به آنها منتقل خواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.