رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعتبارات این شهرستان از محل درآمد نفت و گاز، سه برابر افزایش یافت

۲۱:۰۶ - ۲۰۱۷/۰۶/۲۲
فرماندار داراب :

اعتبارات این شهرستان از محل درآمد نفت و گاز، سه برابر افزایش یافت

فرماندار شهرستان داراب گفت: اعتبارات این شهرستان از محل درآمد نفت و گاز به سه برابر افزایش یافته و از ۱۱۰ میلیارد ریال در سال ۹۵ به ۳۳۰ میلیارد ریال در سال جاری رسیده است.

به گزارش صبح شیراز ، عبدالرضا قاسم پور، پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان داراب افزود: همچنین اعتبارات این شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی از ۵۰ میلیارد ریال در سال ۹۵ به ۷۰ میلیارد ریال در سال جاری افزایش یافته است.
فرماندار شهرستان داراب بیان داشت: این افزایش اعتبار موید توجه جدی دولت برای حل مشکلات این شهرستان است. 
قاسم پور اظهار کرد: با توجه به بررسی های انجام شده، اولویت اصلی در توزیع منابع اعتباری این شهرستان در حوزه آبرسانی شهری و روستایی، راه، بهداشت و درمان، کشاورزی، بهسازی روستاها، ورزش و جوانان است. 
او گفت: همچنین با در نظر گرفتن ضوایط و مقررات موجود تلاش شده است اعتبارات لازم برای تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان داراب در نظر گرفته شود.
قاسم پور، بر ضرورت تکمیل و اتمام هرچه سریعتر طرح های ملی مانند آبرسانی به شهر داراب، احداث بزرگراه، بیمارستان دوم و درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: با پیگیری و همدلی مردم و مسئولان امیدواریم هر چه سریع تر این طرح ها تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.