رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کشف ۸۴۴ کیلوگرم مواد مخدر در فارس

۱۵:۰۶ - ۲۰۱۷/۰۶/۱۲

کشف ۸۴۴ کیلوگرم مواد مخدر در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر فارس ظرف ۲۴ ساعت گذشته ۸۴۴کیلوگرم مواد افیونی در این استان کشف کردند.

 سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: در اجرای طرح تشدید مبارزه با عناصر اصلی مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با انجام کارهای اطلاعاتی منسجم، یکی از شبکه های بزرگ حمل مواد مخدر را شناسایی کردند.
وی ادامه داد: ماموران با استقرار در محور فیروز آباد – شیراز با انجام ایست و بازرسی، یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل مواد مخدر و یک دستگاه خودرو سمند را که به عنوان پشتیبان آن را همراهی می کرد شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو پژو پارس، ۶۰۰ کیلوگرم تریاک کشف شد و پنج نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.
گودرزی ادامه داد: همچنین ماموران انتظامی شهرستان نی ریز هنگام گشت زنی در محور سیرجان - قطرویه به یک دستگاه خودرو وانت پیکان شک و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از این وسیله نقلیه ۱۹۵کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.
وی افزود: علاوه بر این در بازرسی ماموران ایست و بازرسی قطرویه شهرستان نی ریز از وسایل همراه یک مسافر اتوبوس، پنج کیلوگرم تریاک کشف و صاحب محموله دستگیر شد.
گودرزی بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان داراب نیز در بازرسی از منزلی واقع در یکی از روستاهای این شهرستان، ۲۱ کیلوگرم تریاک کشف و یک نفر متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی فارس اظهار داشت: همچنین در بازرسی ماموران از یک دستگاه پژو ۲۰۶ در شهرستان خرم بید ۲۳ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.