رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرش قرمز سه نمایشگاه شیراز زیر پای مادران

۱۵:۰۵ - ۲۰۱۷/۰۵/۲۳

فرش قرمز سه نمایشگاه شیراز زیر پای مادران

سیزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی و اوقات فراغت، دومین نمایشگاه مادر و نوزاد و هشتمین نمایشگاه تخصصی ملزومات جهیزیه، سفره عقد، گل آرایی و خدمات مرتبط با آن در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی استان فارس در شیراز گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین الملی فارس، عصر دوشنبه در آیین گشایش این نمایشگاه ها بیان داشت: این سه نمایشگاه در مساحتی افزون بر ۱۵هزار مترمربع فضای مسقف نمایشگاهی در پنج سالن حافظ، سرو، بهار، نرگس و ملاصدرا و با حضور بیش از ۲۵۰ شرکت از سراسر کشور برگزار شده است.
عبدالناصر اسکندری افزود: سیزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی و اوقات فراغت و دومین نمایشگاه مادر و نوزاد در قالب ۲۰۰ غرفه در سالن حافظ برپا شده است.
وی بیان کرد: در ۲ نمایشگاه یاد شده، آخرین دستاوردها و خدمات نوین در حوزه های آموزشی و پژوهشی، رشد و نگهداری کودک، ایمنی، هوش، استعداد، اسباب بازی، سیسمونی، بیمه، کتاب و نرم افزار، مبلمان و سرویس خواب، پوشاک، مراکز خدمات درمانی و آموزشگاه های کودک و نوجوان عرضه شده است.
اسکندری ادامه داد: همچنین در این نمایشگاه هر آنچه مادران باید قبل و بعد از تولد فرزندشان بدانند و انواع کالاها و خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی مربوط به نوزادان، کودکان و نوجوانان ارائه شده است.
او گفت: این ۲ نمایشگاه، فرصت ارزشمندی برای مادران، مربیان، معلمان، فعالان و کارشناسان حوزه کودک است تا با آخرین دستاوردها و کالاها و خدمات عرضه شده، آشنا شوند.
وی افزود: شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس همچنین با هدف آسان سازی سنت زیبا و الهی ازدواج، هشتمین نمایشگاه تخصصی ملزومات جهیزیه، سفره عقد، گل آرایی و خدمات مرتبط با آنها را در قالب ۲۵۰ غرفه در چهار سالن سرو، نرگس، بهار و ملاصدرا برگزار کرده است.
اسکندری ادامه داد: شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور دارند محصولات خود را که شامل مبلمان، فرش، لوستر، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مزون، آتلیه و سفره عقد است، به نمایش گذاشته و به ارائه خدمات و محصولات خود به صورت نقد و اقساط پرداخته اند.
وی گفت: این نمایشگاه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۲ روز پنجم خرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز دایر است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.