رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نادر نامداری قره قانی به نفع لیست امید انتخابات شورای شهر شیراز کناره گیری کرد

۲۲:۰۵ - ۲۰۱۷/۰۵/۱۴
دفاع قشقایی ها از لیست امید شیراز ؛

نادر نامداری قره قانی به نفع لیست امید انتخابات شورای شهر شیراز کناره گیری کرد

لازم به یادآوری است با توجه به امضای میثاق نامه شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان و لیست امید علیرغم عدم رضایت نسبت به ترکیب افراد معرفی شده اما به دلیل حفظ انسجام و پایبندی به میثاق نامه از ادامه رقابت انصراف داده و در ادامه راه حمایت و پشتیبانی قاطع خود را از جناب دکتر نواب قایدی اعلام می کنم.

به گزارش صبح شیراز ، نادر نامداری قره قانی نامزد قشقایی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز به نفع لیست امید شیراز کناره گیری کرد.متن بیانیه کناره گیری این نامزد به شرح زیر می باشد : 

با نام خدا
ضمن تقدیر و تشکر از یکایک دوستان و هواداران ارجمند به اطلاع می رساند اینجانب نادر نامداری قره قانی نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شیراز در تاریخ بیست و چهارم اردیبهشت نود و شش با مراجعه به فرمانداری شیراز از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف دادم.... لازم به یادآوری است با توجه به امضای میثاق نامه شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان و لیست امید علیرغم عدم رضایت نسبت به ترکیب افراد معرفی شده اما به دلیل حفظ انسجام و پایبندی به میثاق نامه از ادامه رقابت انصراف داده و در ادامه راه حمایت و پشتیبانی قاطع خود را از جناب دکتر نواب قایدی اعلام می کنم.....ضمن دعوت از هواداران و حامیان خود به شرکت پر شور در انتخابات ریاست جمهوری و حمایت از دکتر حسن روحانی  از یکایک عزیزان که با تمام وجود در این ایام ما را همراهی کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم. به ویژه وامدار محبت و صداقت و حمایت جانانه دانشجویان و هنرمندان عزیز قسقایی هستم. ..
نادر نامداری قره قانی

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.