رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آیا غارت کشور در دوره ۸ساله حاکمیت اصولگراها نیز نتیجه هجوم عده ای گرسنه برای تصاحب پست ها بود؟

۲۲:۰۴ - ۲۰۱۷/۰۴/۰۶
جناب آقای دکتر حداد عادل: اوصیکم بتقوی الله !

آیا غارت کشور در دوره ۸ساله حاکمیت اصولگراها نیز نتیجه هجوم عده ای گرسنه برای تصاحب پست ها بود؟

مگر جنابشان فراموش کرده اند که محصول هشت سال دولت معجزه هزاره سوم اصولگرایان چه شد؟ فقط و فقط این بود که کشور را به لبه پرتگاه برده و پردرآمد ترین دولت تاریخ ایران را به بدهکارترین دولت تاریخ کشور تبدیل کرده اند؟

به گزارش صبح شیراز ، غلامعلی حداد عادل در دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که صبح امروز در مجموعه فرهنگی شهر آفتاب برگزار شد  با بیان اینکه امروز برای ایران در تهران تصمیم گیری می شود نه در واشینگتن و لندن و پاریس؛ این عزت و امنیت و اقتدار است‎ اظهار کرد: ۴ سال پیش رئیس جمهور محترم احتمال پیروزی نمیداد اما کسانی وارد صحنه انتخابات شدند که شرایط خاصی ایجاد شد، ائتلافی هم که ما ایجاد کردیم به دلیل برخی اشتباهات به اختلاف انجامید، بالاخره یک پیروزی غیرمنتظره برای آنها حاصل شد، این پیروزی با شعار اعتدال و مذاکره با با تحریم کنندگان حاصل شد.

وی ادامه داد: وقتی روحانی پیروز شد کسانی که ۸ سال در متن نبودند و حتی از کاندیداتوری روحانی حمایت نکرده بودند با پیروزی وی برای تصاحب سمت ها و پست ها هجوم آوردند یعنی یک عده گویی گرسنه بودند و یک سفره چیده شده را دیدند و با عجله همدیگر را صدا کردند تا پست ها را نقسیم کنند و نتیجه این امر حقوق های نجومی و ماجرای صندوق ذخیره فرهنگیان شد‎.

حداد عادل افزود: در دولت یازدهم در بین وزارت خانه ها تنها دو سه وزارت خانه اصطلاحا و اسما نصیب جریان ما شد که مهمتر از همه وزارت کشور بود، در همین وزارت کشور در کمتر از ۴ سال سه بار معاون سیاسی وزارت خانه عوض شد.

این اظهارات عجیب و توهین آمیز دکتر حداد عادل در حالی است که جنابشان فراموش کرده اند که در سال ۸۴ وقتی احمدی نژاد با برند اصولگرایی و حمایت تمام قد بزرگان جریان اصولگرا وارد صحنه شد چه نیروهای خدوم و ارزشی کنار گذاشته و بسیاری از آنها بازنشسته شدند. در زمان احمدی نژاد تا کارمندان ادارات و جزئی ترین نیروهای ادارات شهرستانی و بخش ها نیز بعضا جابه جا شدند .آیا با استدلال حضرتعالی " در آن زمان نیز عده ای گرسنه بودند و یک سفره چیده شده را دیدند و با عجله همدیگر را صدا کردند تا پست ها را نقسیم کنند " ؟

 مگر جنابشان فراموش کرده اند که محصول هشت سال دولت معجزه هزاره سوم اصولگرایان چه شد؟

 فقط و فقط این بود که کشور را به لبه پرتگاه برده و پردرآمد ترین دولت تاریخ ایران را به بدهکارترین دولت تاریخ کشور تبدیل کرده اند؟

مگر جناب دکتر حدادعادل تورم نجومی در دولت قبل را فراموش کرده اند یا اینکه " بقالی سر کوچه " محل زندگی ایشان نیز همچون "  بقالی سر کوچه  " منزل رئیس جمهور وقت  اجناس را بدون تورم عرضه می کرده است ؟

خوب است جناب دکتر عادل عزیز کمی انصاف به خرج داده و به یاد بیاورند اختلاس های نجومی در ابعاد گسترده و در حوزه های مختلف در زمان حاکمیت دولت اصولگرای دکتر احمدی نژاد رخ داد.

بابک زنجانی ها ، دکل های نفتی گمشده و... همه و همه محصول مدیریت خارق العاده اصولگرایان با سر تیمی دکتر احمدی نژاد بوده است .

آیا ایشان حاضرند اعلام کنند تمامی این مشکلات نیز حاصل این است که " در آن زمان نیز عده ای گرسنه بودند و یک سفره چیده شده را دیدند و با عجله همدیگر را صدا کردند تا پست ها را نقسیم کنند "

جناب آقای دکتر حداد عادل عزیر ابتدا خودمان و همفکرانمان و سپس شما استاد گرامی را توصیه میکنیم به تقوای الهی . اینگونه تعبیرات و توهین ها در شان مدیران و خادمان نظام جمهوری اسلامی نیست و این برچسب ها در هیچ دوره ای بر کسانی که در جمهوری اسلامی ایران خدمت کردند نمیچسبد.

 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.