رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری۱۲۵ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی در سال ۹۵ / بررسی مشکلات ۸۱۷ واحد تولیدی

۲۳:۰۳ - ۲۰۱۷/۰۳/۱۹
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس خبر داد :

برگزاری۱۲۵ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی در سال ۹۵ / بررسی مشکلات ۸۱۷ واحد تولیدی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: برای رفع مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی استان، ۱۲۵ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی در سال ۹۵ تشکیل شد.

به گزارش صبح شیراز ، یدالله رحمانی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این جلسات در مجموع مسائل و مشکلات ۸۱۷ واحد تولیدی بررسی و یک هزار و ۲۵۷ تصمیم برای حل مشکلات این واحدها اتخاذ شد.
وی ادامه داد: تصمیمات اتخاذ شده در این جلسات در نهایت به رفع کامل مشکلات ۴۱۳ واحد تولیدی منتهی شد و حل کامل مشکل سایر واحدها نیز در دست پیگیری است.
رحمانی اضافه کرد: طبق گزارش های ارائه شده در آخرین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال ۹۵، عملکرد فارس در اجرای طرح رونق تولید خوب و مطلوب ارزیابی می شود و ۴۱۸ واحد تولیدی کوچک و متوسط پنج هزار و ۷۲۱ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید را دریافت کردند که با توجه به سهمیه اولیه پنج هزار و ۱۷۰ میلیارد ریالی، عملکرد ۱۱۱ درصدی استان در جذب این تسهیلات را نشان می دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: این میزان عملکرد استان در مقایسه با میانگین جذب در کشور که ۵۷ درصد است بیانگر عملکرد تقریبا ۲ برابری فارس دراجرای طرح رونق تولید است.
دولت تدبیر و امید در سال ۹۵ در قالب طرح رونق تولید مبلغ ۱۶ هزار میلیارد تومان از محل منابع سیستم بانکی برای حل مشکلات حدود هفت هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار واحد تولیدی و مجموعه طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور اختصاص داد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.