رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نوروز امسال تمام اقدامات باید در جهت معرفی شیراز بعنوان سومین حرم اهل بیت و هم راستا با شعار " گردشگری و معنویت در شیراز" باشد

۱۶:۰۲ - ۲۰۱۷/۰۲/۲۷
معاون گردشگری استانداری فارس :

نوروز امسال تمام اقدامات باید در جهت معرفی شیراز بعنوان سومین حرم اهل بیت و هم راستا با شعار " گردشگری و معنویت در شیراز" باشد

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری گفت: کار فرهنگی باید همواره با جذابیت همراه باشد که این امر ممکن نخواهد شد مگر اینکه فرهنگ را با شیرینی، اخلاق نیکو، فکر باز، صممیت و رفاقت در جامعه ترویج کنیم.

به گزارش صبح شیراز ، شاپور رستمی معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس در در جلسه کمیته گردشگری مذهبی که با هدف هماهنگی و برنامه ریزی مناسب به منظور ساماندهی و سازماندهی اماکن مذهبی و بقاع متبرکه استان در ایام نوروز برگزار شد گفت: با توجه به اینکه اکثر مسافران نوروزی شهر شیراز را بعنوان یکی از مقاصد سفر خود انتخاب می کنند ضرورت دارد با هماهنگی های بین بخشی و برنامه ریزی منسجم تر نوروز امسال، با کیفیت بهتر و مطلوب تر ارائه خدمات نماییم.
معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس بر استفاده حداکثری از ظرفیت و فضای موجود در استان تاکید کرد و افزود: پیش بینی می شود تعداد مسافران و گردشگرانی که در ایام نوروز وارد استان می شوند به دلیل نزول بارش های جوی که در سطح استان اتفاق افتاده میزان مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته افزایش یابد.
رستمی هماهنگی، همدلی و وحدت رویه بین دستگاههای اجرایی استان را امری لازم دانست و ادامه داد: می بایست ساز و کار مناسبی تعریف شود تا فرماندهی اجرای امور بصورت مدیریت واحد انجام شود.
معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس به  برنامه ریزی در خصوص مدیریت مسایل فرهنگی در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: مسائل فرهنگی باید از یک مسیر واحد پیگیری شود و به یک مسیر هدایت شود و به یک نهاد واحد گزارش ها  ارائه شود.
رستمی تاکید کرد: نوروز امسال تمام برنامه ها و اقدامات باید در جهت معرفی شیراز بعنوان سومین حرم اهل بیت و خصوصا محوریت شعار امسال (گردشگری و معنویت در شیراز) باشد.
وی عملیاتی شدن شعار امسال را نیازمند جامع، فراگیر و پررنگ تر شدن برنامه های فرهنگی و مذهبی در استان دانست و تاکید کرد: نهادها و ارگان هایی که در حوزه فرهنگ فعالیت می کنند و پاسخگوی این موضوعات هستند باید حضور فعال و چشمگیرتری داشته باشند.
معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس در پایان مسائل فرهنگی را بزرگترين دغدغه اجتماعی دانست و اذعان داشت: كار فرهنگی بايد همواره با جذابيت همراه باشد كه اين امر ممكن نخواهد شد مگر اينكه فرهنگ را با شيرينی، اخلاق نيكو، فكر باز، صمميت و رفاقت در جامعه ترويج کنیم.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.