رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت به پيام مردم در انتخابات هفتم اسفند توجه بيشتر نموده و نسبت به انتخاب و همراه نمودن وزرا و مديران در سطوح ملى و استانى اهتمام ورزيده و به خواست ملت گردن نهد

۱۸:۰۲ - ۲۰۱۷/۰۲/۲۵
پیام دکتر پارسایی به مناسبت هفتم اسفند:

دولت به پيام مردم در انتخابات هفتم اسفند توجه بيشتر نموده و نسبت به انتخاب و همراه نمودن وزرا و مديران در سطوح ملى و استانى اهتمام ورزيده و به خواست ملت گردن نهد

انتظار مى رود در مدت باقى مانده، به پيام مردم در انتخابات هفتم اسفند توجه بيشتر نموده و نسبت به انتخاب و همراه نمودن وزرا و مديران با اراده ى ملت در سطوح ملى و استانى اهتمام ورزيده و به خواست ملت گردن نهد.

به گزارش صبح شیراز , پیام دکتر بهرام پارسایی نماینده مردم شریف شیراز و سخنگو فراکسیون امید  به مناسبت سالروز خلق حماسه هفتم اسفند ماه به شرح زیر می باشد : 

     *به نام خداوند جان و خرد* 

‎چو ايران نباشد تن من مباد
‎بدين بوم و بر زنده يك تن مباد
‎خجسته حضور هوشمندانه ى مردم در تعيين سرنوشتشان كه در زمستان، بهار آفريدند و با سرانگشتان مهر و همدلى شان، حماسه ى به ياد ماندنى هفتم اسفندماه را در كهن سرزمين ايران رقم زدند كه در اين ميان، انتخاب مردم در دو پايتخت فرهنگى و سياسى ( شيراز و تهران )، چون ستاره اى بر تارك اين انتخابات مى درخشد را ارج نهاده و دستان پرمهرتان را به گرمى مى فشارم. انتخاباتى كه همه  و به ويژه تماميت خواهان را در بهت فرو برد و شما آگاهانه نشان داديد اراده ى مردم بر هر قدرتى چيره مى شود، اراده ى ملتى كه در ٣٨ سال پيش با شعار استقلال، آزادى و جمهورى اسلامى براى حاكميت عدالت و برابرى دست به انقلاب زدند. رهبر كبير انقلاب با تاكيد بر پشتوانه و به خواست مردم، دولت تشكيل دادند و حتى پس از پيروزى انقلاب، جمهورى اسلامى را به رأى مردم گذاشتند و اين نشان از باور امام (ره) به حاكميت مردم داشت.
‎اعتقاد و ايمان بنيان گذار انقلاب به جايگاه انتخاب مردم، در جمله ى مجلس در رأس أمور است، تبلور پيدا كرد؛ مجلسى كه به فرمايش مقام معظم رهبرى، مظهر اراده ى ملت است و اين هرگز يك ويترين شكيل بيرونى نبوده بلكه خواست و باورهاى عميق آن امامى بود كه ركن نظام و كشور را ملت دانسته اند . 
‎بايد خوب بدانيم حضور كارگزاران نظام، تنها در وجود مردم تعريف پذير است و در نبود آنها هيچ محلى از إعراب ندارد. بى شك استقرار و پايدارى نظام هاى برخواسته از نهاد و دل ملت، به ميزان استقلال و توجه به رأى و نظر همان ملت استوار است. اينك كه در شرف انتخاباتى ديگر قرار گرفته ايم، به كارگزاران و چشم انتظاران رأى مردم يادآور مى شود پيغام رساى برخواسته از رأى مردم را بشنوند و هم راستا با خواست آنها در مسائل فراملى، ملى، استانى و منطقه اى گام برداشته و به وعده ى خود در تمكين به خواست ملت وفادار بمانند تا مردم با انگيزه ى بيشتر در برداشتن گام سوم، استوار و اميدوار وارد ميدان شوند و بدانيم كه مردم با كسى براى هميشه عهد برادرى نبسته اند و در صورت بى توجهى، حرف خود را در پاى صندوق هاى رأى خواهند زد. از دولت تدبير و اميد كه در سياست خارجى و به نتيجه رساندن برجام و شكستن سد تحريم و در داخل، در كنترل تورم و مساعد نمودن فضاى سرمايه گذارى، گام بلندى برداشته انتظار مى رود در مدت باقى مانده، به پيام مردم در انتخابات هفتم اسفند توجه بيشتر نموده و نسبت به انتخاب و همراه نمودن وزرا و مديران با اراده ى ملت در سطوح ملى و استانى اهتمام ورزيده و به خواست ملت گردن نهد. اينجانب به عنوان وكيل مردم شريف شيراز و ملت ايران هم گام با فراكسيون اميد با درايت و صبورى دكتر عارف مرد اخلاق و ايثار، بر عهدى كه با مردم بسته ام ( اميد ، آرامش و رونق اقتصادى ) استوارم و ان شاءالله در سالگرد شروع خدمت در مجلس شوراى اسلامى، گزارشى از عملكرد خود را حضور ملت بزرگ تقديم خواهم نمود . باشد كه با غلبه بر مشكلات عديده ى به جا مانده از دولت هاى نهم و دهم، با حفظ اميد، دست در دست هم در اعتلاى ميهن عزيزمان و گستراندن نشاط و آرامش در ميان هم وطنان تمام توان خود را به كار گيريم .
*بهرام پارسایی نماینده مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی *
۷اسفندماه ۱۳۹۵

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.